Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Jana z Kolna 36 Gdynia 81-351 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66

дополнительные обезболивающие

Panadol 500 mg + 65 mg, Paracetamolum + Coffeinum, tabletki powlekane\n\nSkład:\n1 tabletka zawiera jako substancje czynne 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny oraz substancje pomocnicze, w tym potas i sód - szczegółowe informacje w ulotce dla pacjenta.\n\nWskazania:\nLek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bólach menstruacyjnych. Panadol Extra może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.
дополнительные обезболивающиедополнительные обезболивающие
masa netto

masa netto

8 tabl.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5909990153534

5909990153534

цена: 5,56

5.56 PLN NewCondition
500 mg + 65 mg, Paracetamolum + Coffeinum, tabletki powlekane
Skład:
1 tabletka zawiera jako substancje czynne 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny oraz substancje pomocnicze, w tym potas i sód - szczegółowe informacje w ulotce dla pacjenta.
Wskazania:
Lek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bólach menstruacyjnych. Panadol Extra może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.
Предупреждение о безопасности:Lek zawiera paracetamol
Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol.
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
марка:Panadol
Название товара правовом регулировании:Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy
Дополнительные информации:OTC - Lek wydawany bez recepty.
Хранение:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Подготовка и использование:Dawkowanie:
Podanie doustne.
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat
Doustnie, w zależności od nasilenia dolegliwości, 1-2 tabletki, do 4 razy na dobę. Nie przyjmować leku częściej, niż co 4 godziny, nie stosować więcej niż 4 dawki (8 tabletek) w ciągu doby. Nie należy stosować dawki większej niż zalecana.
Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni. W razie zastosowania dawki większej niż zalecana natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpił żadne objawy, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Тип упаковки:Karton
Обратный адрес:Podmiot odpowiedzialny:
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
Cholinex пастилки Cholinex пастилки
8 tabl.

цена: 7,37

PLN
1
3
Panadol Панадол Panadol Панадол
лихорадка таблетки обезболивающее и 8 szt.

цена: 3,78

PLN
1
5
срок годности
2021-05-30
Apap обезболивающие Apap обезболивающие
12 szt.

цена: 6,66

PLN
1
12
срок годности 2021-12-30
Ibuprom анальгетик и Ibuprom анальгетик и
противовоспалительное 10 szt.

цена: 6,77

PLN
1
18
срок годности 2021-11-30
Gripex контроль 12 Gripex контроль 12

цена: 8,89

PLN
1
9
Apap обезболивающие Apap обезболивающие
6 szt.

цена: 3,76

PLN
1
23
срок годности 2021-12-30
Etopiryna пирамидон Etopiryna пирамидон
срок годности 2021-07-30
Ibuprom Спринт шапки Ibuprom Спринт шапки
0,2 г 10 szt.
1,01zł/szt.

цена: 10,12

PLN
1
9
срок годности
2021-12-30
koszyk z zakupami
zwiń koszyk