антиперспирант шариковый мужчин Спорт Double Power

Fa
41антиперспирант шариковый мужчин Спорт Double Power
Antyperspirant w kulce o energetyzującym zapachu. Ochrona do 72h. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz antyperspirant dla mężczyzn w kulce Fa Men Sport Energy Boost o odświeżającym i energetyzującym zielonym zapachu, który zapewni Ci niezawodną i długotrwałą ochronę do 3 dni. Aktywuj swoje zmysły mocnymi zielonymi nutami, które uwalniają się ze zdwojoną mocą podczas uprawiania sportu. - Z antyperspirantem Fa Men - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - Do 72h intensywniej ochrony przed wilgocią nieprzyjemnym zapachem. - Specjalna formuła zwalcza bakterie powodujące nieprzyjemne zapachy, zapewniając skuteczną ochronę. - Formuła przyjazna dla skóry. - Przebadany dermatologicznie. Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w tym woda.
антиперспирант шариковый мужчин Спорт Double Powerантиперспирант шариковый мужчин Спорт Double Power
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

data przydatności

expiry date:

2029-04-30

pojemność

cena za litr

204,40 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000100736817

9000100736817

price: 10,22 zł

10.22 PLN 2029-04-30 NewCondition
Aqua (Water, Eau), Aluminum Sesquichlorohydrate, Steareth-2, Steareth-21, Triethyl Citrate, PPG-15 Stearyl Ether, Parfum (Fragrance), Linalool, Benzalkonium Chloride, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Limonene, Linalyl Acetate, Juniperus Virginiana Oil, Terpineol, Pinene, Citral
Antyperspirant w kulce o energetyzującym zapachu. Ochrona do 72h. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz antyperspirant dla mężczyzn w kulce Fa Men Sport Energy Boost o odświeżającym i energetyzującym zielonym zapachu, który zapewni Ci niezawodną i długotrwałą ochronę do 3 dni. Aktywuj swoje zmysły mocnymi zielonymi nutami, które uwalniają się ze zdwojoną mocą podczas uprawiania sportu. - Z antyperspirantem Fa Men - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - Do 72h intensywniej ochrony przed wilgocią nieprzyjemnym zapachem. - Specjalna formuła zwalcza bakterie powodujące nieprzyjemne zapachy, zapewniając skuteczną ochronę. - Formuła przyjazna dla skóry. - Przebadany dermatologicznie. Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w tym woda.
Safety warning:Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.
brand:Fa
Type of packaging:Butelka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
    Invisible 50 ml
    226,40zł/l

    price: 11,32 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
    50 ml
    243,40zł/l

    price: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on
    50 ml
    232,80zł/l

    price: 11,64 zł

    PLN
    1
    1
    Sylveco Sylveco Naturalny Sylveco Sylveco Naturalny
    dezodorant 50 ml
    564,00zł/l

    price: 28,20 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-07-30
    Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER
    do stóp 100 ml
    156,10zł/l

    price: 15,61 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja Antyperspirant kontrol Ziaja Ziaja Antyperspirant kontrol
    60 ml
    166,50zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2028-07-30
    Ziaja Ziaja Antyperspirant ochrona Ziaja Ziaja Antyperspirant ochrona
    60 ml
    166,50zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date
    2028-02-28
    Ziaja Ziaja Yego antyperspirant Ziaja Ziaja Yego antyperspirant
    60 ml
    166,50zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2028-12-31
    Fa активный спорт Fa активный спорт
    гель для душа гинкго 400 ml
    32,48zł/l

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    Fa Мужчины гель для Fa Мужчины гель для
    притяжения тела и волос сила 400 ml
    32,48zł/l

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    4
    Fa Fa Гель для душа Fa Fa Гель для душа
    Магия масло Жасмин Розовый 400 ml
    32,48zł/l

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    4
    Fa Fa Fiji Dream гель для Fa Fa Fiji Dream гель для
    Fa Гель для душа Fa с Fa Гель для душа Fa с
    женьшеня ароматом гуараны и 400 ml
    32,48zł/l

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    Fa Гель для душа Fa Men Fa Гель для душа Fa Men
    ароматом древесных нот красного кедра Red Cedarwood с формулой 2 в 1 с 400 ml
    32,48zł/l

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    6
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5