Bio Planet BIO сушеные ягоды годжи

Bio Planet

Ekologiczne jagody goji są jednym z najbardziej odżywczych produktów na świecie. Mogą być spożywane zarówno na surowo, jak również stanowić dodatek do porannej owsianki, kompotu, ciast, deserów oraz z gorącą wodą (jako herbata ziołowa).

Bio Planet BIO сушеные ягоды годжиBio Planet BIO сушеные ягоды годжи
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2028-01-10

pojemność

cena za kilogram

76,43 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605416635

5902605416635

price: 76,43 zł

76.43 PLN 2028-01-10 NewCondition

jagody goji suszone* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1552 kJ / 367 kcal
Tłuszcz - 3,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 68 g
w tym cukry - 17 g
Białko - 12 g
Sól - 0,06 g


Ekologiczne jagody goji są jednym z najbardziej odżywczych produktów na świecie. Mogą być spożywane zarówno na surowo, jak również stanowić dodatek do porannej owsianki, kompotu, ciast, deserów oraz z gorącą wodą (jako herbata ziołowa).


Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 1 kg

price: 41,20 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Финики Bio Planet Bio Planet Финики
глютена BIO без семян, сушеные без 1 kg

price: 32,74 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet California Bio Planet Bio Planet California
глютена BIO Чернослив без косточек без 1 kg

price: 77,51 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-16
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 1 kg

price: 86,20 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-28
Bio Planet Bio Planet Mulberry Bio Planet Bio Planet Mulberry
белый сушеный BIO 1 kg

price: 94,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-06
Bakalland фиников без Bakalland фиников без
expiry date 2027-10-30
Bakalland масса мака Bakalland масса мака
expiry date 2028-01-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
без косточек, сушеный без глютена BIO Калифорнийский чернослив 400 g
85,53zł/kg

price: 34,21 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-08-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5