Безглютеновая курага Bio Planet BIO

Bio Planet
51Безглютеновая курага Bio Planet BIO
Безглютеновая курага Bio Planet BIOБезглютеновая курага Bio Planet BIO
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

101,13 zł / kg

kraj

Country of origin

Turcja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814661203

5907814661203

price: 15,17 zł

15.17 PLN 2027-02-28 NewCondition
ekologiczne morele suszone 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Energia1015 kJ / 240 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany54 g
w tym cukry33 g
Błonnik7,9 g
Białko2,0 g
Sól0 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
product bezglutenowy
brand:Bio Planet
Legally regulated product name:Morele suszone.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo spoza UE
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Turcja
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Финики Bio Planet Bio Planet Финики Bio Planet
    глютена BIO без косточек сушеные без 150 g
    50,33zł/kg

    price: 7,55 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Bio Planet Смесь Bio Planet Bio Planet Смесь Bio Planet
    Student с клюквой BIO 150 g
    99,93zł/kg

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-05-26
    Bio Planet Банановые Bio Planet Банановые
    - БИО ПЛАНЕТА чипсы несладкого БИО 150 г 150 g
    53,27zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-31
    Bio Planet Bio Planet Chipsy Bio Planet Bio Planet Chipsy
    kokosowe 150 g
    68,27zł/kg

    price: 10,24 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-12-19
    Sante Sante Сокровища Sante Sante Сокровища
    Ягоды Годжи Земли 150 g
    94,33zł/kg

    price: 14,15 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-06
    Florpak FLORPAK Алмонд Florpak FLORPAK Алмонд
    целом 150 g
    99,93zł/kg

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-03-31
    Big Nature Big Nature Big Nature Big Nature
    сушеная нарезанная клюква 150 g
    57,20zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-03-17
    Bio Planet Курага без Bio Planet Курага без
    глютена Bio Planet BIO 400 g
    98,65zł/kg

    price: 39,46 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-28
    Bio Planet Bio Planet
    1 kg

    price: 94,72 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Бразильский Орех БИО 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
    без глютена 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
    тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
    безглютеновый кишмиш BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5