Безглютеновые семечки подсолнуха Bio Planet BIO

Bio Planet
53Безглютеновые семечки подсолнуха Bio Planet BIO

Ekologiczne ziarno słonecznika doskonałe jako samodzielna przekąska oraz jako wzbogacający smakowo dodatek do wypieków, deserów, musli i sałatek. Wyśmienicie smakuje uprażony na patelni.

Безглютеновые семечки подсолнуха Bio Planet BIOБезглютеновые семечки подсолнуха Bio Planet BIO
BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-31

pojemność

cena za kilogram

21,06 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814665522

5907814665522

price: 7,37 zł

7.37 PLN 2027-08-31 NewCondition

słonecznik łuskany* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2458 kJ / 594 kcal
Tłuszcz - 49 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 5,7 g
Węglowodany - 12 g,
w tym cukry - 0,5 g
Białko - 23 g
Sól - 0 g


Ekologiczne ziarno słonecznika doskonałe jako samodzielna przekąska oraz jako wzbogacający smakowo dodatek do wypieków, deserów, musli i sałatek. Wyśmienicie smakuje uprażony na patelni.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Sante Sante зеленой Sante Sante зеленой
    чечевицы 350 g
    22,17zł/kg

    price: 7,76 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-03-09
    Sante Sante красной Sante Sante красной
    чечевицы 350 g
    22,17zł/kg

    price: 7,76 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-03-30
    Bio Planet Семена тыквы Bio Planet Семена тыквы
    (выращены в Европе) BIO Bio Planet темно-зеленые 350 g
    55,51zł/kg

    price: 19,43 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-20
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    подсолнечник BIO Безглютеновый очищенный 250 g
    24,88zł/kg

    price: 6,22 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Florpak Shelled Florpak Shelled
    подсолнечника FLORPAK 150 g
    26,60zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-01-31
    Mogyi Mogyi жареные и Mogyi Mogyi жареные и
    соленые семечки 150 g
    30,33zł/kg

    price: 4,55 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-02-03
    Mogyi Mogyi жареные Mogyi Mogyi жареные
    семечки 150 g
    30,33zł/kg

    price: 4,55 zł

    PLN
    1
    45
    expiry date 2027-06-01
    Florpak красная Florpak красная
    фасоль в мешок FLORPAK 400г 500 g
    12,64zł/kg

    price: 6,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-12-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Бразильский Орех БИО 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
    без глютена 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
    тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
    безглютеновый кишмиш BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати цельнозерновой рис 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5