Биоминки Вафли кукурузно-пшенные несоленые, БИО

Biominki
51Биоминки Вафли кукурузно-пшенные несоленые, БИО
Биоминки Вафли кукурузно-пшенные несоленые, БИО Биоминки Вафли кукурузно-пшенные несоленые, БИО
BIO
masa netto

masa netto

62 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-25

pojemność

cena za kilogram

93,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904730012317

5904730012317

price: 5,80 zł

5.80 PLN 2026-11-25 NewCondition

kaszka kukurydziana* (55 %), kasza jaglana* (44,5 %), olej rzepakowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1535kJ / 362 kcal
Tłuszcz - 2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,8 g
Węglowodany - 75 g
w tym cukry - 0.9 g
Błonnik - 1,7 g
Białko - 8,6 g
Sól - 0,10 g


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки природные 130 g
    36,15zł/kg

    price: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    expiry date 2027-09-15
    Sonko Сонко рисовые Sonko Сонко рисовые
    вафли с морской солью 130 g
    37,08zł/kg

    price: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-09-25
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки из семян тыквы 130 g
    37,31zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-05-12
    Kupiec рисовые Kupiec рисовые
    лепешки Multigrain 20% бесплатно 90 g
    50,89zł/kg

    price: 4,58 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Kupiec рисовые Kupiec рисовые
    лепешки традиционные 90 g
    51,67zł/kg

    price: 4,65 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-30
    Sonko Сонько рисовые Sonko Сонько рисовые
    лепешки с семечками 130 g
    38,38zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2027-05-31
    Kupiec рисовые Kupiec рисовые
    света и четкие 12 штук лепешки из морской соли 120 g
    38,83zł/kg

    price: 4,66 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-30
    Biominki Biominki Мармелад Biominki Biominki Мармелад
    BIO
    Biominki Мармелад без желатиновой BIO Biominki Мармелад без желатиновой BIO
    без желатиновой BIO 100 g
    123,70zł/kg

    price: 12,37 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-11-08
    Biominki Вафли Biominki Вафли
    несоленые, БИО Биоминки гречневые 60 g
    79,67zł/kg

    price: 4,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-01
    Biominki Biominki Biominki Biominki
    глютена, органические Кукурузные слойки без 150 g
    69,40zł/kg

    price: 10,41 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-23
    Biominki Биоминкс БИО Biominki Биоминкс БИО
    гречневые ломтики 55 g
    98,00zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2026-11-25
    Biominki Биоминки Biominki Биоминки
    Андруты Какао БИО 32 g
    140,31zł/kg

    price: 4,49 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-20
    Biominki Biominki
    75 g
    76,93zł/kg

    price: 5,77 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-03-31
    Biominki Шарики Biominki Шарики
    шоколада БИО Биоминка со вкусом 500 g
    39,12zł/kg

    price: 19,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-08-06
    Biominki Медовые Biominki Медовые
    шарики Biominks BIO 500 g
    38,42zł/kg

    price: 19,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-05-20
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5