BoboVita Персики, яблоко и манго, после 14-го месяца, po 8. miesiącu

BoboVita Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Czy wiesz, że... kwas askorbinowy to forma witaminy C występująca również naturalnie w owocach? - 100 % owoców z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, mleka, jaj
BoboVita Персики, яблоко и мангоBoboVita Персики, яблоко и манго
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2028-03-03

pojemność

cena za kilogram

34,16 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8591119001597

8591119001597

price: 6,49 zł

6.49 PLN 2028-03-03 NewCondition
brzoskwinie 35 %, jabłka 30 %, kawałki jabłek 22,4 %, mango 10 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Wartości odżywcze (%)100 g produktu
Wartość energetyczna240/57 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym:0,1 g
- kwasy nasycone0 g
Węglowodany, w tym:12 g
- cukry9,5 g
Błonnik1,7 g
Białko0,7 g
Sól0,03 g
Witamina C15 mg (60 %)*
*% zalecanego dziennego spożycia

Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Nie zawiera
Mleko : Nie zawiera
Soja : Nie zawiera
Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Czy wiesz, że... kwas askorbinowy to forma witaminy C występująca również naturalnie w owocach? - 100 % owoców z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, mleka, jaj
brand:BoboVita
About the brand:BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %
Legally regulated product name:Produkt dla niemowląt i małych dzieci: przecier z kawałkami owoców brzoskwinie, jabłka i mango. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku, w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.
Preparation and use:Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Return address:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
BoboVita десертные BoboVita десертные
Ladyfingers яблоки и бананы с тонким после 14-го месяца 190 g
34,16zł/kg

price: 6,49 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-06-23
BoboVita фрукты яблоки BoboVita фрукты яблоки
с бананами с овсянкой после 6-го месяца 190 g
34,16zł/kg

price: 6,49 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-03-12
Hipp HiPP Fruit с Hipp HiPP Fruit с
цельнозерновой кашей BIO после 5-го месяца 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
59
expiry date 2027-11-30
Hipp HiPP Малина и Hipp HiPP Малина и
яблоки с рисовой кашей BIO после 5-го месяца 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-07-31
BoboVita фрукты яблоки BoboVita фрукты яблоки
, бананы и сочные апельсины после 6-го месяца 190 g
34,16zł/kg

price: 6,49 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-01
BoboVita десертные BoboVita десертные
бананами яблоки и абрикосы с после 6-го месяца 190 g
34,16zł/kg

price: 6,49 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-02-04
Hipp HiPP Яблоки и Hipp HiPP Яблоки и
бананы с печеньем БИО после 4-го месяца 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
49
expiry date 2027-08-31
Hipp HiPP Груши и Hipp HiPP Груши и
яблоки в каше из полбы BIO после 5-го месяца 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
39
expiry date 2027-07-31
BoboVita BoboVita JogoMi! BoboVita BoboVita JogoMi!
малиной Десерт с клубникой и после 14-го месяца 80 g
47,38zł/kg

price: 3,79 zł

PLN
1
10
expiry date
2026-12-19
BoboVita молочно- BoboVita молочно-
модифицированным молока с фруктовым вкусом рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-11-12
BoboVita молочно- BoboVita молочно-
модифицированным молока с бананами рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
15
expiry date 2028-01-02
BoboVita молочно- BoboVita молочно-
модифицированным молока с малиной рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-01-20
BoboVita рисовая каша BoboVita рисовая каша
с малиной после 6-го месяца 180 g
46,83zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-10-09
BoboVita Суп домашний BoboVita Суп домашний
куриный бульон с рисом после 6-го месяца 190 g
42,05zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-06
BoboVita Obiadek овощи с BoboVita Obiadek овощи с
ароматической индейки после 5-го месяца 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-01
BoboVita рисовая каша BoboVita рисовая каша
с бананами после 6-го месяца 180 g
46,83zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5