БобоВита Овощной с курицей, после 5-го месяца, po 5. miesiącu

BoboVita

Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego? Układ pokarmowy maluszków jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy, nie zawiera: mleka, jaj - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 50 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Ten produkt jest przeznaczony do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

БобоВита Овощной с курицейБобоВита Овощной с курицей
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-18

pojemność

cena za kilogram

42,05 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852066085

5900852066085

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-12-18 NewCondition

warzywa 45,7 % (marchewka 28 %, ziemniaki 16 %, <span style='font-weight: bold;'>seler</span> 1,7 %), woda użyta do przygotowania, kleik ryżowy, mięso z kurczaka 9 %, olej rzepakowy


<table><tr><th>Wartości odżywcze (%)</th><th>Wartość odżywcza 100 g produktu</th></tr><tr><td>Wartość energetyczna</td><td>229/55 kJ/kcal</td></tr><tr><td>Tłuszcz, w tym:</td><td>1,6 g</td></tr><tr><td>- kwasy nasycone</td><td>0,2 g</td></tr><tr><td>Węglowodany, w tym:</td><td>6,8 g</td></tr><tr><td>- cukry</td><td>1,3 g</td></tr><tr><td>Błonnik</td><td>1,3 g</td></tr><tr><td>Białko</td><td>2,6 g</td></tr><tr><td>Sól</td><td>0,05 g</td></tr><tr><td>kwas α-linolenowy (ALA)</td><td>0,13 g</td></tr><tr><td>Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.</td><td></td></tr></table>


Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Jaja : Nie zawiera
Mleko : Nie zawiera

Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego? Układ pokarmowy maluszków jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy, nie zawiera: mleka, jaj - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 50 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Ten produkt jest przeznaczony do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.


brand:BoboVita
About the brand:

BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %


Legally regulated product name:Produkt dla niemowląt i małych dzieci: jarzynowa z kurczakiem. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Storage:

Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.


Preparation and use:

Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.


Type of packaging:Słoik
Producer's address:

Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


Return address:

Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


BoboVita Суп домашний BoboVita Суп домашний
куриный бульон с рисом после 6-го месяца 190 g
42,05zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-06
BoboVita нежный суп BoboVita нежный суп
бульон из телятины с рисом после 6-го месяца 190 g
42,05zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
41
expiry date 2027-07-28
Hipp Овощной суп HiPP с Hipp Овощной суп HiPP с
индейкой БИО после 5-го месяца 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
37
expiry date 2027-10-31
Hipp HiPP Куриный Hipp HiPP Куриный
бульон с манной крупой BIO после 5-го месяца 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-05-31
Hipp Бульон Хиппа с Hipp Бульон Хиппа с
пельменями и индейкой БИО после 7-го месяца 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
64
expiry date 2027-12-31
Hipp HIPP Красный борщ Hipp HIPP Красный борщ
с нежной БИО говядиной после 6-го месяца 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
68
expiry date 2027-12-31
BoboVita БобоВита BoboVita БобоВита
Украинский борщ 190 g
42,05zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-12-16
Hipp HiPP BIO Томатный Hipp HiPP BIO Томатный
суп с кнедликами и курицей после 7-го месяца 190 g
36,05zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
73
expiry date 2027-11-30
BoboVita молочно- BoboVita молочно-
модифицированным молока с фруктовым вкусом рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-11-12
BoboVita молочно- BoboVita молочно-
модифицированным молока с бананами рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
15
expiry date 2028-01-02
BoboVita молочно- BoboVita молочно-
модифицированным молока с малиной рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-01-20
BoboVita рисовая каша BoboVita рисовая каша
с малиной после 6-го месяца 180 g
46,83zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-10-09
BoboVita Obiadek овощи с BoboVita Obiadek овощи с
ароматической индейки после 5-го месяца 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-01
BoboVita рисовая каша BoboVita рисовая каша
с бананами после 6-го месяца 180 g
46,83zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-06
BoboVita Морковный BoboVita Морковный
ужин BoboVita после 4-го месяца 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-08-13
BoboVita Obiadek домашнее BoboVita Obiadek домашнее
ризотто с сочной индейки после 11-го месяца 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-05-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5