Bocoton Cosmetic, круглые BIO хлопья

Bocoton
51Bocoton Cosmetic, круглые BIO хлопья
Okrągłe, dwustronne płatki kosmetyczne wykonane z czystej, niemodyfikowanej genetycznie ekologicznej bawełny uprawianej bez użycia pestycydów, chemicznych nawozów i niebielonej chlorem. Hipoalergiczne, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry, polecane dla osób z delikatną i wrażliwą skórą, skłonną do podrażnień.
Bocoton Cosmetic, круглые BIO хлопьяBocoton Cosmetic, круглые BIO хлопья
BIO
masa netto

masa netto

80 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,08 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3265660391173

3265660391173

price: 6,70 zł

6.70 PLN NewCondition

W 100% wykonane z włókien naturalnych, całkowicie wolne od lateksu, plastiku i ropo-pochodnych substancji chłonnych, mogą zawierać śladowe ilości organicznych cząstek roślin.


Okrągłe, dwustronne płatki kosmetyczne wykonane z czystej, niemodyfikowanej genetycznie ekologicznej bawełny uprawianej bez użycia pestycydów, chemicznych nawozów i niebielonej chlorem. Hipoalergiczne, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry, polecane dla osób z delikatną i wrażliwą skórą, skłonną do podrażnień.
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu
    80 ml
    120,13zł/l

    price: 9,61 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date
    2028-03-30
    Bella ватные палочки Bella ватные палочки
    200 szt.

    price: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Bella ватные палочки Bella ватные палочки
    100sztuk 100 szt.

    price: 2,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2030-11-30
    Bocoton Наушники Bocoton Bocoton Наушники Bocoton
    BIO & FAIRTRADE 200 szt.

    price: 7,87 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Nivea крем Nivea крем
    Bella Bella
    50 szt.

    price: 7,29 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2030-05-30
    Ziaja витамин тоник Ziaja витамин тоник
    каждый тип зрелой кожи 200 ml
    49,20zł/l

    price: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    price: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2028-10-30
    Bocoton Bocoton Сухие Bocoton Bocoton Сухие
    полотенца для детей и младенцев BIO хлопчатобумажные 50 szt.

    price: 17,45 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-10-30
    Bocoton Bocoton BIO Bocoton Bocoton BIO
    гигиены салфетки для интимной 20 szt.

    price: 8,69 zł

    PLN
    1
    3
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5