Босфаера Крем против морщин.

Bosphaera

Intensywnie nawilżająco-liftingujący krem do twarzy z masłem mango oraz olejami: z pestek winogron i słodkich migdałów, jest idealnym rozwiązaniem dla skóry delikatnej, wrażliwej, przesuszonej, skłonnej do alergii oraz dojrzałej. Dzięki zawartości hydrolatu z róży damasceńskiej, który działa stymulująco, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia i uszczelnia naczynka krwionośne, tonizuje oraz równoważy skórę, krem może być stosowany przez osoby z cerą naczynkową.

Starannie wyselekcjonowane kompozycje odżywcze i najwyższej jakości regenerujące składniki doskonale nawilżą skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Składniki aktywne dodatkowo wzmacniają efekt liftingu i umożliwiają penetracje biocząsteczek do skóry, zwiększając syntezę kolagenu i przedłużając efekt jej naprężenia.

Босфаера Крем против морщин.   Босфаера Крем против морщин.
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-20

pojemność

cena za kilogram

845,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175900760

5903175900760

price: 42,29 zł

42.29 PLN 2028-05-20 NewCondition

Intensywnie nawilżająco-liftingujący krem do twarzy z masłem mango oraz olejami: z pestek winogron i słodkich migdałów, jest idealnym rozwiązaniem dla skóry delikatnej, wrażliwej, przesuszonej, skłonnej do alergii oraz dojrzałej. Dzięki zawartości hydrolatu z róży damasceńskiej, który działa stymulująco, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia i uszczelnia naczynka krwionośne, tonizuje oraz równoważy skórę, krem może być stosowany przez osoby z cerą naczynkową.

Starannie wyselekcjonowane kompozycje odżywcze i najwyższej jakości regenerujące składniki doskonale nawilżą skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Składniki aktywne dodatkowo wzmacniają efekt liftingu i umożliwiają penetracje biocząsteczek do skóry, zwiększając syntezę kolagenu i przedłużając efekt jej naprężenia.


Nivea крем Nivea крем
Ziaja какао-масло, Ziaja какао-масло,
нормальной кожи, сухость улучшает тонус кожи , крем 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Ziaja Крем для лица Ziaja Крем для лица
нормальной кожи Ziaja Natural Olive для сухой 50 ml
153,20zł/l

price: 7,66 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-02-28
Ziaja Ziaja Olive крем + УФ Ziaja Ziaja Olive крем + УФ
кожи для сухой и нормальной 50 ml
145,40zł/l

price: 7,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-30
Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1 Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1
50 ml
263,80zł/l

price: 13,19 zł

PLN
1
10
expiry date
2029-02-28
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Bosphaera Крем для глаз Bosphaera Крем для глаз
Bosphaera Velvet. 20 g
3 084,50zł/kg

price: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
сочная малина с гибискусом Сахарный скраб для тела, 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
ягодами и инжиром Сахарный скраб для тела с 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
смягчающий крем для рук и ног. Регенерирующий и 100 g
336,70zł/kg

price: 33,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
смягчающий крем для рук и ног. Регенерирующий и 100 g
321,40zł/kg

price: 32,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
регенерирующее масло для тела, черная орхидея Увлажняющее и 200 g
232,40zł/kg

price: 46,48 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
фиолетовые пионы Сахарный скраб для тела, 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
для умывания лица. Очищающая и пилинг-паста 100 g
387,00zł/kg

price: 38,70 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5