Bosphaera Сахарный скраб для тела с ягодами и инжиром

Bosphaera

Olej andiroba nawilża i regeneruje skórę, olej ze słodkich migdałów wygładza ją, a olej z pestek brzoskwiń zmiękcza, odświeża i wzmacnia komórki naskórka.
Peeling został wzbogacony o naturalną witaminę E, która niweluje wolne rodniki, działa przeciwstarzeniowo, a także odpowiednio odżywia, łagodzi i nawilża skórę.
Skóra po peelingu staje się miękka, gładka i oczyszczona.

Bosphaera Сахарный скраб для тела с ягодами и инжиром Bosphaera Сахарный скраб для тела с ягодами и инжиром
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-12

pojemność

cena za kilogram

193,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175900609

5903175900609

price: 38,64 zł

38.64 PLN 2027-10-12 NewCondition

Olej andiroba nawilża i regeneruje skórę, olej ze słodkich migdałów wygładza ją, a olej z pestek brzoskwiń zmiękcza, odświeża i wzmacnia komórki naskórka.
Peeling został wzbogacony o naturalną witaminę E, która niweluje wolne rodniki, działa przeciwstarzeniowo, a także odpowiednio odżywia, łagodzi i nawilża skórę.
Skóra po peelingu staje się miękka, gładka i oczyszczona.


Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
сочная малина с гибискусом Сахарный скраб для тела, 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
регенерирующее масло для тела, черная орхидея Увлажняющее и 200 g
232,40zł/kg

price: 46,48 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
фиолетовые пионы Сахарный скраб для тела, 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
грейпфрутом и папайей Сахарный скраб для тела с 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-01-28
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
лосьон SPF 20 Moisture Spray Солнцезащитный 200 ml
261,30zł/l

price: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
лосьон SPF 50+ Moisture Солнцезащитный 200 ml
293,95zł/l

price: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Масло для Nivea Nivea SUN Масло для
Интенсивная бронза спрей SPF 6 загара с каротином 200 ml
147,40zł/l

price: 29,48 zł

PLN
1
1
Venus Venud Golden Sun Venus Venud Golden Sun
Лосьон после загара 200 ml
95,95zł/l

price: 19,19 zł

PLN
1
6
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
смягчающий крем для рук и ног. Регенерирующий и 100 g
336,70zł/kg

price: 33,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
смягчающий крем для рук и ног. Регенерирующий и 100 g
321,40zł/kg

price: 32,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-07-28
Bosphaera Босфаера Bosphaera Босфаера
Крем против морщин. 50 g
845,80zł/kg

price: 42,29 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-20
Bosphaera Крем для глаз Bosphaera Крем для глаз
Bosphaera Velvet. 20 g
3 084,50zł/kg

price: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
для умывания лица. Очищающая и пилинг-паста 100 g
387,00zł/kg

price: 38,70 zł

PLN
1
1
Bosphaera Рисовое Bosphaera Рисовое
масло Босфера 50 ml
334,40zł/l

price: 16,72 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-07-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5