Вафли Byodo Нут с темным шоколадом, без глютена, БИО

Byodo

Wafle stanowią najlepszy zamiennik tradycyjnych batonów. Poręczna paczka zmieści się do torby treningowej, plecaka czy torebki. Miej je zawsze przy sobie i chrup na okrągło! To przekąska idealna do pracy, szkoły, na spacer czy wycieczkę górską.

Вафли Byodo Нут с темным шоколадом, без глютена, БИО Вафли Byodo Нут с темным шоколадом, без глютена, БИО
BIO
masa netto

masa netto

65 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-15

pojemność

cena za kilogram

189,69 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4018462251508

4018462251508

price: 12,33 zł

12.33 PLN 2027-05-15 NewCondition

Wafle z ciecierzycy* 50 % (mąka z ciecierzycy* (60 %), mąka ryżowa*, sól morska (0,5 %)), czekolada gorzka* 50 % (miazga kakaowa*, cukier trzcinowy*, tłuszcz kakaowy*, wanilia*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 1820 kJ/435 kcal
Tłuszcz: 19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 10 g
Węglowodany:50 g
w tym cukry: 22 g
Błonnik: 8,1 g
Białko:12 g
Sól: 0,49 g


Wafle stanowią najlepszy zamiennik tradycyjnych batonów. Poręczna paczka zmieści się do torby treningowej, plecaka czy torebki. Miej je zawsze przy sobie i chrup na okrągło! To przekąska idealna do pracy, szkoły, na spacer czy wycieczkę górską.


Sonko Sonko Темные Sonko Sonko Темные
рисовые вафли в шоколаде 65 g
119,69zł/kg

price: 7,78 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-08-27
Sonko молоко рисовые Sonko молоко рисовые
шоколаде лепешки в молочном 65 g
104,77zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-09-11
Kupiec Kupiec Wafle ryżowe Kupiec Kupiec Wafle ryżowe
w czekoladzie 4 szt.
1,81zł/szt.

price: 7,23 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-07-30
Sonko рисовые Sonko рисовые
лепешки природные 130 g
36,15zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
62
expiry date 2027-09-15
Sonko Сонко рисовые Sonko Сонко рисовые
вафли с морской солью 130 g
37,08zł/kg

price: 4,82 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-25
Sonko рисовые Sonko рисовые
лепешки из семян тыквы 130 g
37,31zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-05-12
Kupiec рисовые Kupiec рисовые
лепешки Multigrain 20% бесплатно 90 g
50,89zł/kg

price: 4,58 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5