Celiko
51

Idealny do spożycia bezpośrednio po otwarciu opakowania lub jako dodatek wzbogacający desery, ciasta, jogurty i napoje.
Do wyprodukowania 100 g ananasa liofilizowanego zużyto 0,7 kg świeżego ananasa.
Opakowanie (15 g) stanowi jedną porcję.
Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

478,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900038003323

5900038003323

price: 7,18 zł

7.18 PLN 2027-04-30 NewCondition

liofilizowany ananas.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 1540 kJ / 364 kcal
Tłuszcz: 0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 82 g
w tym cukry: 69 g
Błonnik: 10 g
Białko: 3,0 g
Sól: 0,02 g


Idealny do spożycia bezpośrednio po otwarciu opakowania lub jako dodatek wzbogacający desery, ciasta, jogurty i napoje.
Do wyprodukowania 100 g ananasa liofilizowanego zużyto 0,7 kg świeżego ananasa.
Opakowanie (15 g) stanowi jedną porcję.
Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Celiko Celiko Celiko Celiko
    без глютена Лиофилизированное манго, 15 g
    599,33zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-30
    Bakalland фиников без Bakalland фиников без
    expiry date 2027-10-30
    Bakalland масса мака Bakalland масса мака
    expiry date 2028-01-30
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
    без глютена 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
    тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
    безглютеновый кишмиш BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    без косточек, сушеный без глютена BIO Калифорнийский чернослив 400 g
    85,53zł/kg

    price: 34,21 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-08-24
    Celiko Celiko Truskawki Celiko Celiko Truskawki
    liofilizowane 13 g
    605,38zł/kg

    price: 7,87 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-01
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5