Cenos Fasola Piękny Jaś karłowy jest znakomitym źródłem białka. Idealnie sprawdza się jako dodatek do wielu tradycyjnych dań, nie tylko polskiej kuchni, nadając im charakterystyczny smak i aromat.
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

20,93 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900977007949

5900977007949

price: 8,37 zł

8.37 PLN 2027-08-30 NewCondition
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
wartość energetyczna 1275 kJ
wartość energetyczna 303 kcal
tłuszcz 1,3 g
w tym kwasy nasycone 0,2 g
węglowodany 43 g
w tym cukry 9,3 g
błonnik 21 g
białko 20 g
sól <0,01 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Fasola Piękny Jaś karłowy jest znakomitym źródłem białka. Idealnie sprawdza się jako dodatek do wielu tradycyjnych dań, nie tylko polskiej kuchni, nadając im charakterystyczny smak i aromat.
Features:wygodne zamykanie
brand:Cenos
Legally regulated product name:Fasola Piękny Jaś
Storage:Przechowywać w suchym miejscu.
Recipes:
Type of packaging:Opakowanie wielokrotnie zamykane
Producer's address:Cenos Sp. z o.o. ul. gen. Sikorskiego 22 62-300 Września
Return address:
Melvit Melvit бобы Melvit Melvit бобы
Гиганты 400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Kupiec фасоль Kupiec фасоль
красивый Jas Tyczny 400 g
30,35zł/kg

price: 12,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-31
Kupiec Гензель Kupiec Гензель
фасоли красивые карликовой 400 g
18,53zł/kg

price: 7,41 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Белая фасоль Bio Planet Белая фасоль
Bio Planet Hansel BIO 400 g
29,18zł/kg

price: 11,67 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-01-31
Bio Planet Красная Bio Planet Красная
фасоль Bio Planet BIO 400 g
31,45zł/kg

price: 12,58 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-19
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
БИО белая фасоль 400 g
24,25zł/kg

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-12
Bio Planet Bio Planet BIO бобы Bio Planet Bio Planet BIO бобы
мунг 400 g
26,73zł/kg

price: 10,69 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-12-31
Bio Planet Bio Planet Fasolka Bio Planet Bio Planet Fasolka
pinto BIO 400 g
24,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-09-11
Cenos горох Cenos горох
обстреляли 400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-02-28
Cenos ячмень Mazurska Cenos ячмень Mazurska
400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-30
Cenos Ченос, крупа Cenos Ченос, крупа
ячменная Вейская 4x100г 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Cenos Гречка жареная Cenos Гречка жареная
Cenos 4x100g 400 g
13,40zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-30
Cenos крупы корпусом Cenos крупы корпусом
ячмень Kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-30
Cenos длиннозерный Cenos длиннозерный
белый рис 4x100g 400. g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-30
Cenos натуральный Cenos натуральный
коричневый рис - долго 4x100g 400. g
11,65zł/kg

price: 4,66 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5