Доутона Свекольный сок с яблоком

Dawtona
Доутона Свекольный сок с яблокомДоутона Свекольный сок с яблоком
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

expiry date:

2027-06-25

pojemność

cena za litr

9,90 zł / l

kraj

Country of origin

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713020383

5901713020383

price: 2,97 zł

2.97 PLN 2027-06-25 NewCondition
Dawtona Доутона Dawtona Доутона
Свекольный сок с яблоком 300 ml
10,77zł/l

price: 3,23 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-09
REDUCED PRICE -8%
Dawtona Доутона Dawtona Доутона
Свекольный сок с яблоком 300 ml
9,90zł/l

price: 2,97 zł

PLN
1
24
expiry date
2027-06-25
Dawtona Доутона Dawtona Доутона
Свекольный сок с яблоком 300 ml
11,30zł/l

price: 3,39 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-08-07
soki odtworzone z zagęszczonych soków i przeciery z: buraków ćwikłowych (87 %), jabłek (10 %), selera naciowego, cytryn, imbiru, czosnku, sól, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
Wartość energetyczna135 kJ / 32 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany7,0 g
w tym cukry7,0 g
Błonnik0,5 g
Białko0,7 g
Sól0,48 g
Potas226 mg (11 %**)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
**Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osoby dorosłej).
Opakowanie zawiera 1 porcję produktu.
Informacja dla osób chorych na cukrzycę: WW/100 ml - 0,70 WT/100 ml - 0,00 WB/100 ml - 0,03 WBT/100 ml - 0,03

Seler : Zawiera
wysoka zawartość potasu
brand:Dawtona
About the brand:Dawtona Rodzinna firma
Legally regulated product name:Sok z buraków z jabłkiem z częściowo zagęszczonych soków. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na butelce nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 2 dni.
Preparation and use:Miąższ z warzyw i owoców może powodować naturalne rozwarstwienie soku. Wstrząśnij przed otwarciem
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
Fortuna IV + multivegetal сок Fortuna IV + multivegetal сок
женьшеня 300 ml
10,60zł/l

price: 3,18 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-07-30
Fortuna IV + multivegetal сок Fortuna IV + multivegetal сок
имбиря 300 ml
10,60zł/l

price: 3,18 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-30
Fortuna Fortuna 100% Fortuna Fortuna 100%
томатно-овощной сок 300 ml
10,33zł/l

price: 3,10 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-30
Bio Food biofood Bio Food biofood
квашеной моркови экологическая био сок 300 ml
29,10zł/l

price: 8,73 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Food Bio Food Organic BIO Bio Food Bio Food Organic BIO
сок маринованный огуречный 300 ml
23,93zł/l

price: 7,18 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-28
Bio Food Bio Food NFC Bio Food Bio Food NFC
сок без глютена BIO маринованный свекольный 300 ml
23,90zł/l

price: 7,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-19
Bio Food Bio Food Сок Bio Food Bio Food Сок
глютена БИО квашеной капусты NFC без 300 ml
23,30zł/l

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-19
Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Dawtona Dawtona
сладкая консервированная кукуруза 400 g
13,00zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-10-08
Dawtona красная Dawtona красная
фасоль консервированная 400 g
13,65zł/kg

price: 5,46 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-05-04
Dawtona нарезанные Dawtona нарезанные
помидоры консервированные 400 g
13,05zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-10-04
Dawtona целые Dawtona целые
помидоры консервированные 400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-24
Dawtona белая фасоль Dawtona белая фасоль
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-03-20
Dawtona мусс помидора Dawtona мусс помидора
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-08-28
Dawtona Dow TONE Dawtona Dow TONE
консервированный горошек 400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5