Fa Fiji Dream гель для душа

Fa Łagodny żel pod prysznic Fa Fiji Dream o zapachu arbuza i kwiatu ylang ylang. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz Fa Fiji Dream żel pod prysznic o odświeżającym i zmysłowym zapachu arbuza i ylang ylang, który zapewni Ci tropikalną podróż pod prysznicem. Odśwież swoje ciało & umysł i pozwól swoim zmysłom odkrywać nowe egzotyczne nuty odległych wysp. - Z żelem pod prysznic Fa - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - 94 % składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). - Formuła wegańska- wolna od składników pochodzenia zwierzęcego. - Łagodny dla skóry. - Ok. 10 % mniej plastiku z nowym dozownikiem* o specjalnie zaprojektowanym kształcie, który pozwoli na wydobycie ostatniej kropli- wystarczy obrócić butelkę korkiem do dołu. Dobre dla Ciebie i dobre dla planety! Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w porównaniu do wcześniejszego dozownika.
Fa Fiji Dream гель для душаFa Fiji Dream гель для душа
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

32,48 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101091458

9000101091458

price: 12,99 zł

12.99 PLN NewCondition
Fa Fiji Dream гель для душа
Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Parfum (Fragrance), Sodium Ascorbyl Phosphate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, CI 14700 (Red 4), CI 17200 (Red 33)
Łagodny żel pod prysznic Fa Fiji Dream o zapachu arbuza i kwiatu ylang ylang. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz Fa Fiji Dream żel pod prysznic o odświeżającym i zmysłowym zapachu arbuza i ylang ylang, który zapewni Ci tropikalną podróż pod prysznicem. Odśwież swoje ciało & umysł i pozwól swoim zmysłom odkrywać nowe egzotyczne nuty odległych wysp. - Z żelem pod prysznic Fa - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - 94 % składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). - Formuła wegańska- wolna od składników pochodzenia zwierzęcego. - Łagodny dla skóry. - Ok. 10 % mniej plastiku z nowym dozownikiem* o specjalnie zaprojektowanym kształcie, który pozwoli na wydobycie ostatniej kropli- wystarczy obrócić butelkę korkiem do dołu. Dobre dla Ciebie i dobre dla planety! Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w porównaniu do wcześniejszego dozownika.
brand:Fa
Type of packaging:Butelka
Producer's address:
Return address:
Fa Fa Гель для душа Fa Fa Гель для душа
Магия масло Жасмин Розовый 400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa активный спорт Fa активный спорт
гель для душа гинкго 400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Мужчины гель для Fa Мужчины гель для
притяжения тела и волос сила 400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Гель для душа Fa с Fa Гель для душа Fa с
женьшеня ароматом гуараны и 400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Гель для душа Fa Men Fa Гель для душа Fa Men
ароматом древесных нот красного кедра Red Cedarwood с формулой 2 в 1 с 400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
6
Ziaja Ziaja Odświeżający żel Ziaja Ziaja Odświeżający żel
pod prysznic 400 ml
36,55zł/l

price: 14,62 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-04-30
Ziaja Молочная козье Ziaja Молочная козье
для душа молоко компресс , Крем-мыло 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja какао-масло, Ziaja какао-масло,
Крем-мыло для душа 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Fa антиперспирант Fa антиперспирант
Power шариковый мужчин Спорт Double 50 ml
204,40zł/l

price: 10,22 zł

PLN
1
3
expiry date 2029-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5