Гель для душа Fa с ароматом гуараны и женьшеня

Fa Żel pod prysznic Fa Men Sport Energy Boost o zapachy guarany i żeń-szenia. Formuła 3 w 1 - do ciała, włosów i twarzy, przeciwdziała uczuciu suchej skóry. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz Fa Men Sport Energy Boost żel pod prysznic z formułą 3w1: do efektywnego oczyszczania ciała, twarzy i włosów o odświeżającym i pobudzającym zapachu guarany i żeń-szenia, który zapewni Ci kompleksowe pobudzenie pod prysznicem. Odśwież swoje ciało & umysł i pozwól swoim zmysłom odkrywać nowe doznania każdego dnia. - Z żelem pod prysznic Fa - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - Formuła 3w1 idealnie oczyszcza włosy, twarz i ciało, przeciwdziała uczuciu suchej skóry. - 94 % składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). - Formuła wegańska - wolna od składników pochodzenia zwierzęcego. - Łagodny dla skóry. - Ok. 10 % mniej plastiku z nowym dozownikiem* o specjalnie zaprojektowanym kształcie, który pozwoli na wydobycie ostatniej kropli- wystarczy obrócić butelkę korkiem do dołu. Dobre dla Ciebie i dobre dla planety! Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w porównaniu do wcześniejszego dozownika.
Гель для душа Fa с ароматом гуараны и женьшеняГель для душа Fa с ароматом гуараны и женьшеня
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

32,48 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000100781374

9000100781374

price: 12,99 zł

12.99 PLN NewCondition
Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Glyceryl Laurate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Limonene, Linalyl Acetate, Juniperus Virginiana Oil, Sodium Benzoate, CI 47005, CI 19140 (Yellow 5), CI 15985 (Yellow 6), CI 42090 (Blue 1)
Żel pod prysznic Fa Men Sport Energy Boost o zapachy guarany i żeń-szenia. Formuła 3 w 1 - do ciała, włosów i twarzy, przeciwdziała uczuciu suchej skóry. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz Fa Men Sport Energy Boost żel pod prysznic z formułą 3w1: do efektywnego oczyszczania ciała, twarzy i włosów o odświeżającym i pobudzającym zapachu guarany i żeń-szenia, który zapewni Ci kompleksowe pobudzenie pod prysznicem. Odśwież swoje ciało & umysł i pozwól swoim zmysłom odkrywać nowe doznania każdego dnia. - Z żelem pod prysznic Fa - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - Formuła 3w1 idealnie oczyszcza włosy, twarz i ciało, przeciwdziała uczuciu suchej skóry. - 94 % składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). - Formuła wegańska - wolna od składników pochodzenia zwierzęcego. - Łagodny dla skóry. - Ok. 10 % mniej plastiku z nowym dozownikiem* o specjalnie zaprojektowanym kształcie, który pozwoli na wydobycie ostatniej kropli- wystarczy obrócić butelkę korkiem do dołu. Dobre dla Ciebie i dobre dla planety! Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w porównaniu do wcześniejszego dozownika.
brand:Fa
Type of packaging:Butelka
Producer's address:
Return address:
Fa активный спорт Fa активный спорт
гель для душа гинкго 400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Мужчины гель для Fa Мужчины гель для
притяжения тела и волос сила 400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Fa Гель для душа Fa Fa Гель для душа
Магия масло Жасмин Розовый 400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Fa Fiji Dream гель для Fa Fa Fiji Dream гель для
Fa Гель для душа Fa Men Fa Гель для душа Fa Men
ароматом древесных нот красного кедра Red Cedarwood с формулой 2 в 1 с 400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
6
Ziaja Ziaja Odświeżający żel Ziaja Ziaja Odświeżający żel
pod prysznic 400 ml
36,55zł/l

price: 14,62 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-04-30
Ziaja Молочная козье Ziaja Молочная козье
для душа молоко компресс , Крем-мыло 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja какао-масло, Ziaja какао-масло,
Крем-мыло для душа 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Fa антиперспирант Fa антиперспирант
Power шариковый мужчин Спорт Double 50 ml
204,40zł/l

price: 10,22 zł

PLN
1
3
expiry date 2029-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5