Fruchtbar Органическое фруктовое пюре: манго, персик, банан., после 6-го месяца, po 6. miesiącu

Fruchtbar Wegański, bezglutenowy mus owocowy wykonany wyłącznie z ekologicznych owoców, zamkniętych w praktycznych do wyciskania tubkach. 100 % składników ekologicznych, bez konserwantów, barwników, aromatów i zagęszczaczy, bez laktozy, bez orzechów, bez dodatku soli ani dodatku cukru.
Fruchtbar Органическое фруктовое пюре: манго, персик, банан.Fruchtbar Органическое фруктовое пюре: манго, персик, банан.
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-24

pojemność

cena za kilogram

63,50 zł / kg

kraj

Country of origin

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133232662

4260133232662

price: 6,35 zł

6.35 PLN 2027-07-24 NewCondition
przecier z bananów* 43 %, przecier z brzoskwiń* 37 %, przecier z mango* 20 %, koncentrat soku z cytryny, *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna280 kJ / 66 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe<0,1 g
węglowodany14 g
w tym cukier13 g
błonnik1,8 g
białko0,9 g
sól<0,01 g
sód<0,005 g
Zawiera naturalnie występujące cukry i sód.

Migdały : Nie zawiera
Orzechy brazylijskie : Nie zawiera
Orzechy nerkowca : Nie zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Nie zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Nie zawiera
Mleko : Nie zawiera
Orzechy : Nie zawiera
Orzeszki pekan : Nie zawiera
Pistacje/orzechy pistacjowe : Nie zawiera
Orzechy włoskie : Nie zawiera
Wegański, bezglutenowy mus owocowy wykonany wyłącznie z ekologicznych owoców, zamkniętych w praktycznych do wyciskania tubkach. 100 % składników ekologicznych, bez konserwantów, barwników, aromatów i zagęszczaczy, bez laktozy, bez orzechów, bez dodatku soli ani dodatku cukru.
Safety warning:OSTRZEŻENIE: Nakrętkę trzymać w miejscu niedostępnym dla niemowląt i małych dzieci. Grozi zadławieniem. Raz otwartą tubkę należy przechowywać maksymalnie do 48 godzin zakręconą w lodówce. Należy podawać łyżeczką, unikać ssania przez dłuższy czas, ponieważ może to prowadzić do próchnicy zębów.
brand:FruchtBar
Legally regulated product name:Ekologiczny mus owocowy powyżej 6. miesiąca - mango brzoskwinia banan.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - Certyfikowane: PL-EKO-09 rolnictwo UE / spoza UE, DE-ÖKO-006
Storage:Najlepiej spożyć przed: data obok kodu kreskowego.
Preparation and use:Produkt do spożycia powyżej 6 miesiąca życia.
Type of packaging:Tuba
Country of origin:Niemcy
Producer's address:jufico GmbH Justus-von-Liebig-Ring 4 D-82152 Krailling +49 (0) 89 2154108-16
Return address:
Hipp HiPP Hipp HiPP
Яблоки-Манго-Персики БИО после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-08-29
Hipp HiPP Hipp HiPP
Груши-Яблоки-Манго-Маракуйя БИО после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-11-14
Hipp Хипп Hipp Хипп
фрукты БИО Яблоки-Персики-Лесные после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
42
expiry date 2027-09-02
Hipp HiPP Hipp HiPP
Груши-Бананы-Киви БИО после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
39
expiry date 2027-10-31
Hipp HiPP Hipp HiPP
смородина БИО Груши-Сливы-Черная после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-09-28
Hipp HiPP Hipp HiPP
злаками Яблоки-Бананы-Малина с БИО после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-02-15
Hipp HiPP Hipp HiPP
Яблоки-Клубника-Бананы БИО после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
45
expiry date 2027-09-04
REDUCED PRICE -55%
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
персик, яблоко, пшено, полба, овес Фруктовый мусс 3 зерна после 6-го месяца 100 g
28,70zł/kg

price: 2,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-22
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
мусс гуава, папайя, манго, банан Органический фруктовый после 6-го месяца 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
мусс с семечками, арбузом, клубникой, яблоком, грушей, дыней, рисом Органический фруктовый после 6-го месяца 100 g
69,90zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-19
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
мусс слива, банан, яблоко, черная смородина Органический фруктовый после 6-го месяца 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-01
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
пюре со злаками Органическое фруктовое после 6-го месяца 100 g
69,90zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-20
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
пюре: манго, апельсин, кокосовое молоко, банан. Органическое фруктовое после 6-го месяца 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-27
REDUCED PRICE -25%
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
пюре с зернами, грушей, яблоком, пшеном Органическое фруктовое после 6-го месяца 100 g
47,60zł/kg

price: 4,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-14
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
BIO
Fruchtbar Органический фруктовый мусс ананас, мандарин, манго, яблоко, банан Fruchtbar Органический фруктовый мусс ананас, мандарин, манго, яблоко, банан
мусс ананас, мандарин, манго, яблоко, банан Органический фруктовый после 6-го месяца 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-30
Fruchtbar Fruchtbar BIO банан Fruchtbar Fruchtbar BIO банан
манго-банан после 11-го месяца 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5