Fruchtbar Органические сырные кукурузные чипсы, после 11-го месяца, po 12. miesiącu

Fruchtbar Ekologiczne chrupki kukurydziane o łagodnym smaku sera z kontrolowanych i certyfikowanych upraw ekologicznych. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez dodatku soli, bez dodatku cukru, naturalnie bezglutenowe!
Fruchtbar Органические сырные кукурузные чипсыFruchtbar Органические сырные кукурузные чипсы
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-12

pojemność

cena za kilogram

208,33 zł / kg

kraj

Country of origin

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133232259

4260133232259

price: 6,25 zł

6.25 PLN 2027-02-12 NewCondition
mąka kukurydziana* 76 %, olej słonecznikowy 15 %, SER w proszku (SER CHEDDAR Z MLEKA KROWIEGO*, odtłuszczone MLEKO W PROSZKU*) 9 %, * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna1875 kJ / 446 kcal
tłuszcz15 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,5 g
węglowodany67 g
w tym cukry2,2 g
błonnik3,1 g
białko9,2 g
sól0,01 g
sód0,05 g
Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Ekologiczne chrupki kukurydziane o łagodnym smaku sera z kontrolowanych i certyfikowanych upraw ekologicznych. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez dodatku soli, bez dodatku cukru, naturalnie bezglutenowe!
brand:FRUCHTBAR
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - Certyfikowane: PL-EKO-09 rolnictwo UE / spoza UE, CZ-BIO-001
Storage:Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Produkt do spożycia powyżej 12 miesiąca życia.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Niemcy
Producer's address:
Return address:
Hipp HiPP Яблочные Hipp HiPP Яблочные
рисовые вафли БИО после 7-го месяца 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-04
Fruchtbar Fruchtbar BIO банан Fruchtbar Fruchtbar BIO банан
манго-банан после 11-го месяца 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Fruchtbar Fruchtbar BIO Fruchtbar Fruchtbar BIO
кукурузная крошка Пшенная клубничная после 11-го месяца 30 g
242,67zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
REDUCED PRICE -10%
Fruchtbar Кукурузные Fruchtbar Кукурузные
морковно-тыквенный рис чипсы Fruchtbar - БИО после 11-го месяца 30 g
187,67zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-20
Hipp Рисовые вафли Hipp Рисовые вафли
HiPP Raspberry BIO после 7-го месяца 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
39
expiry date 2027-08-06
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
после 11-го месяца 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-07-09
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Хрустящие Hipp HiPP Хрустящие
клубникой BIO мюсли с бананами и 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-09-30
Hipp HiPP BIO Хрустящие Hipp HiPP BIO Хрустящие
мультизерновые колеса 120 g
103,25zł/kg

price: 12,39 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-05-04
Fruchtbar Fruchtbar Паста Fruchtbar Fruchtbar Паста
Помидоры и шпинат БИО из твердых сортов пшеницы после 11-го месяца 300 g
42,23zł/kg

price: 12,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-08-27
REDUCED PRICE -55%
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
персик, яблоко, пшено, полба, овес Фруктовый мусс 3 зерна после 6-го месяца 100 g
28,70zł/kg

price: 2,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-22
Fruchtbar Органический Fruchtbar Органический
печенье из полбы Fruchtbar.Яблочная пшеница и после 14-го месяца 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-25
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
завтрака клубника, виноград, яблоко, овсянка цельнозерновые Органические чипсы для после 11-го месяца 125 g
126,88zł/kg

price: 15,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-30
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
мусс гуава, папайя, манго, банан Органический фруктовый после 6-го месяца 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
мусс с семечками, арбузом, клубникой, яблоком, грушей, дыней, рисом Органический фруктовый после 6-го месяца 100 g
69,90zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-19
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
полбы с фруктовой начинкой, черникой, яблоком и бананом Органическое печенье из 132 g
119,39zł/kg

price: 15,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-17
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
овсяно-пшеничное печенье с клубникой, бананом и яблоком Органическое 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5