, после 11-го месяца, po 12. miesiącu

Hipp Teraz jeszcze lepszy smak dzięki wyjątkowo delikatnemu procesowi gotowania na parze. Nowy, ulepszony skład
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-01

pojemność

cena za kilogram

49,96 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300375178

4062300375178

price: 12,49 zł

12.49 PLN 2027-09-01 NewCondition
pomidory* 45 %, woda, makaron spaghetti* 8 % (semolina z pszenicy* durum, białko kurzego jaja*, kurze jajo*), marchew* 5 %, mięso wołowe* 5 %, cebula*, olej słonecznikowy*, seler*, mąka ryżowa*, zmielony makaron* (z pszenicy* durum), jodowana sól, przyprawy* (oregano*, rozmaryn*), przeciwutleniacze¹ (kwas L-askorbinowy, mieszanina tokoferoli), *z rolnictwa ekologicznego, ¹Przeciwutleniacze zostały zastosowane dla ochrony wrażliwych składników odżywczych i smakowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna295 kJ (70 kcal)
tłuszcz2,4 g
w tym kwasy nasycone0,5 g
węglowodany9,1 g
w tym cukty1,5 g
białko2,6 g
sól0,28 g
Inne w 100 g:
sód0,11 g

Seler : Zawiera
Jaja : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Teraz jeszcze lepszy smak dzięki wyjątkowo delikatnemu procesowi gotowania na parze. Nowy, ulepszony skład
brand:HiPP
Legally regulated product name:Pełnowartościowy posiłek warzywno-mięsny dla małych dzieci po 1. roku, z cząstkami dopasowanymi do wieku, do podawania na ciepło. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Other information:Pakowano w atmosferze ochronnej. Unijne logo rolnictwa ekologicznego - AT-BIO-301 rolnictwo UE/ spoza UE
Storage:Najlepiej spożyć przed: data (DD.MM.RR) - na spodzie kartonowego opakowania. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Preparation and use:Pojemnik nie nadaje się do podgrzewania w piekarniku! Przed podaniem posiłku sprawdź jego temperaturę. Nie podawaj dziecku ponownie podgrzanej i niewykorzystanej porcji. Niepodgrzaną zawartość miseczki wstaw do lodówki i zużyj w ciągu jednego dnia. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że miseczka i folia nie zostały naruszone.
Type of packaging:Okładka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Return address:HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
BoboVita Obiadek домашнее BoboVita Obiadek домашнее
ризотто с сочной индейки после 11-го месяца 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-05-06
BoboVita Obiadek овощи в BoboVita Obiadek овощи в
телятины деликатной фрикасе из после 11-го месяца 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-15
BoboVita BoboVita Obiadek BoboVita BoboVita Obiadek
zkurczakiem рагу и шпинатом после 11-го месяца 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-07-08
BoboVita BoboVita Младший BoboVita BoboVita Младший
Овощное рагу с говядиной 1-3 лет 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-11-25
Hipp Hipp Kaszotto с Hipp Hipp Kaszotto с
овощами и индейкой BIO после 11-го месяца 250 g
31,96zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
32
expiry date
2027-12-31
BoboVita БобоВита BoboVita БобоВита
Паста с хеком и овощами после 11-го месяца 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-11-13
Hipp HiPP Спагетти Hipp HiPP Спагетти
Болоньезе БИО 250 g
31,96zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
62
expiry date
2028-01-31
Hipp HiPP BIO od pokoleń, Hipp HiPP BIO od pokoleń,
Kluseczki после 11-го месяца 250 g
31,96zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
36
expiry date
2027-12-31
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli 7 злаков с Hipp HiPP Muesli 7 злаков с
бананами БИО после 11-го месяца 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-07-31
Hipp HiPP Молодые Hipp HiPP Молодые
БИО овощи с рисом и телятиной после 7-го месяца 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Ризотто с Hipp HiPP Ризотто с
морковью и индейкой БИО после 7-го месяца 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Лапша с Hipp HiPP Лапша с
помидорами и телятиной БИО после 8-го месяца 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Hipp HiPP
БИО Яблочно-виноградный сок после 4-го месяца 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP овощной суп Hipp HiPP овощной суп
БИО крем 125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Ризотто с Hipp HiPP Ризотто с
брокколи и кроликом после 7-го месяца 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Hipp HiPP
йогуртом BIO Яблочно-клубничные мюсли с после 8-го месяца 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5