Hipp HiPP Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - z wyciągiem z ekologicznych migdałów - nie szczypie w oczy - tolerancja potwierdzona okulistycznie - delikatna, kremowa pianka - pH neutralne dla skóry Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 99 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów Dowiedz się więcej na: www.bioweitergedacht.com
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

101,36 zł / l

kraj

Country of origin

Szwajcaria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

42428466

price: 25,34 zł

25.34 PLN NewCondition
Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Glycerin, Citric Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Panthenol, Allantoin, Tocopherol, Propylene Glycol, Glyceryl Oleate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Denatonium Benzoate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Parfum, Amyl Salicylate
Features:97 % składników pochodzenia naturalnego¹, tolerancja potwierdzona dermatologicznie, z wyciągiem z ekologicznych migdałów, bez mydła - pH neutralne dla skóry, do mycia buzi i rączek, ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128)
Safety warning:Ostrzeżenie: Opakowanie nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - ryzyko zadławienia łatwymi do połknięcia elementami.
brand:HiPP
Storage:Najlepiej zużyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii podane na spodzie opakowania.
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Szwajcaria
Producer's address:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Return address:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Ziaja Ziaja Ziajka Pianka do mycia Ziaja Ziaja Ziajka Pianka do mycia
buzi 250 ml
55,96zł/l

price: 13,99 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-09-30
Bambino мыло уход для Bambino мыло уход для
младенцев и детей , 100 г 100 g
51,40zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-04-30
Ziaja Ziajka крем для Ziaja Ziajka крем для
подростков от 1 дня возрасте ухода для детей и от рождения 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Bambino Бэмби шампунь Bambino Бэмби шампунь
для детей после 11-го месяца 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
Hipp Солнцезащитный Hipp Солнцезащитный
сверхчувствительный крем HiPP SPF50 +, от рождения 30 ml
699,67zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
Hipp HiPP Молодые Hipp HiPP Молодые
БИО овощи с рисом и телятиной после 7-го месяца 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Ризотто с Hipp HiPP Ризотто с
морковью и индейкой БИО после 7-го месяца 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Лапша с Hipp HiPP Лапша с
помидорами и телятиной БИО после 8-го месяца 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Hipp HiPP
БИО Яблочно-виноградный сок после 4-го месяца 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP овощной суп Hipp HiPP овощной суп
БИО крем 125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Ризотто с Hipp HiPP Ризотто с
брокколи и кроликом после 7-го месяца 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Hipp HiPP
йогуртом BIO Яблочно-клубничные мюсли с после 8-го месяца 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Чай шиповник Hipp HiPP Чай шиповник
БИО с соком красных фруктов после 4-го месяца 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5