HiPP Batonik Muesli Friend Яблоки-Персики с БИО злаками, , od 1. roku

Hipp
51HiPP Batonik Muesli Friend Яблоки-Персики с БИО злаками, , od 1. roku
HiPP Batonik Muesli Friend Яблоки-Персики с БИО злакамиHiPP Batonik Muesli Friend Яблоки-Персики с БИО злаками
BIO
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-08

pojemność

cena za kilogram

224,50 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300404113

4062300404113

price: 4,49 zł

4.49 PLN 2027-06-08 NewCondition
płatki bananowe* 22 %, zagęszczony sok jabłkowy* 20 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, pełnoziarnista mąka owsiana* 18 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok brzoskwiniowy* 8 %, suszony przecier jabłkowy* 2,6 %, mąka pszenna*, mąka ryżowa*, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal1600/380
tłuszcz9,5 g
- w tym kwasy nasycone1,1 g
węglowodany65,2 g
- w tym cukry33,3 g
błonnik6,5 g
białko5,2 g
sól<0,05 g
Inne
sód<0,02 g

Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku aromatów, slodycz tylko z owoców
Safety warning:WAŻNE: Podawaj wyłącznie pod opieką dorosłego. Nie podawaj, kiedy dziecko leży lub jest w ruchu. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej dziecka.
brand:HiPP
About the brand:HiPP BIO od pokoleń
Legally regulated product name:Miękki batonik owocowo-zbożowy dla małych dzieci.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-006 rolnictwo UE/spoza UE
Storage:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Preparation and use:Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Hipp HiPP Батончик Hipp HiPP Батончик
    масляным печеньем BIO мюсли Friend Apples-Vanilla с после 11-го месяца 20 g
    224,50zł/kg

    price: 4,49 zł

    PLN
    1
    46
    expiry date 2027-08-06
    BoboVita BoboVita BIO chrupki BoboVita BoboVita BIO chrupki
    Świnka Peppa после 7-го месяца 20 g
    241,50zł/kg

    price: 4,83 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-07-06
    Hipp HiPP Fruit Bar A Friend Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
    Бананы-Вишня-Йогурт БИО после 11-го месяца 23 g
    195,22zł/kg

    price: 4,49 zł

    PLN
    1
    56
    expiry date 2027-04-29
    Fruchtbar Fruchtbar BIO банан Fruchtbar Fruchtbar BIO банан
    манго-банан после 11-го месяца 30 g
    208,33zł/kg

    price: 6,25 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-28
    Fruchtbar Fruchtbar BIO Fruchtbar Fruchtbar BIO
    кукурузная крошка Пшенная клубничная после 11-го месяца 30 g
    242,67zł/kg

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-04
    REDUCED PRICE -10%
    Fruchtbar Кукурузные Fruchtbar Кукурузные
    морковно-тыквенный рис чипсы Fruchtbar - БИО после 11-го месяца 30 g
    187,67zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-20
    15% rabatu po dodaniu do koszyka
    Hipp HiPP Мюсли Hipp HiPP Мюсли
    Клубника-Малина БИО 200 g
    58,95zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date
    2027-06-30
    15% rabatu po dodaniu do koszyka
    Hipp HiPP Muesli 7 злаков с Hipp HiPP Muesli 7 злаков с
    бананами БИО после 11-го месяца 200 g
    58,95zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-07-31
    Hipp Hipp Fruit Bar Friend Hipp Hipp Fruit Bar Friend
    Бананы - Яблоки после 11-го месяца 23 g
    195,22zł/kg

    price: 4,49 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date
    2027-07-03
    Hipp Фруктовый Hipp Фруктовый
    - Бананы - Малина батончик Hipp Friend of Apples после 11-го месяца 23 g
    195,22zł/kg

    price: 4,49 zł

    PLN
    1
    50
    expiry date
    2027-07-07
    Hipp HiPP Молодые Hipp HiPP Молодые
    БИО овощи с рисом и телятиной после 7-го месяца 220 g
    33,59zł/kg

    price: 7,39 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2027-06-30
    Hipp HiPP Ризотто с Hipp HiPP Ризотто с
    морковью и индейкой БИО после 7-го месяца 220 g
    33,59zł/kg

    price: 7,39 zł

    PLN
    1
    40
    expiry date 2027-06-30
    Hipp HiPP Лапша с Hipp HiPP Лапша с
    помидорами и телятиной БИО после 8-го месяца 220 g
    33,59zł/kg

    price: 7,39 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2028-04-30
    Hipp HiPP Hipp HiPP
    БИО Яблочно-виноградный сок после 4-го месяца 200 ml
    28,70zł/l

    price: 5,74 zł

    PLN
    1
    49
    expiry date 2028-06-30
    15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
    Hipp HiPP овощной суп Hipp HiPP овощной суп
    БИО крем 125 g
    41,12zł/kg

    price: 5,14 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2028-02-29
    Hipp HiPP Ризотто с Hipp HiPP Ризотто с
    брокколи и кроликом после 7-го месяца 220 g
    33,59zł/kg

    price: 7,39 zł

    PLN
    1
    43
    expiry date 2028-04-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5