HiPP Мюсли Клубника-Малина БИО, , od 10. miesiąca

Hipp Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry 83 % pełnoziarnistych zbóż Musli wielozbożowe Truskawki-Maliny HiPP BIO to pyszne i wartościowe śniadanie. Musli po przyrządzeniu podawaj łyżeczką lub pozwól dziecku samodzielnie jeść łyżeczką. Dla bezpiecznego i zdrowego żywienia Twojego dziecka: Musli wielozbożowe Truskawki-Maliny HiPP BIO jest dopasowane do wieku oraz potrzeb żywieniowych dzieci od 10. miesiąca życia. Zawiera też cenne, ściśle kontrolowane, ekologiczne składniki. - Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - Ekologiczne owoce i zboża - Wielkość płatków dopasowana do wieku dziecka - Idealne do pierwszych prób samodzielnego jedzenia łyżeczką - Opracowane przez ekspertów ds. żywienia - Nie zawiera rodzynek
HiPP Мюсли Клубника-Малина БИОHiPP Мюсли Клубника-Малина БИО
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

58,95 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300378391

4062300378391

price: 11,79 zł

15% rabatu po dodaniu do koszyka

11.79 PLN 2027-06-30 NewCondition
pełnoziarniste płatki pszenne* 35 %, pełnoziarniste płatki owsiane* 35 %, płatki bananowe* 13 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 6 %, płatki z owoców jagodowych* (przecier truskawkowy* 1,6 %, przecier malinowy* 0,8 %, mąka ryżowa*, zagęszczony sok marchwiowy*), pełnoziarnista mąka jęczmienna*, pełnoziarnista mąka owsiana* 2,0 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka pszenna orkiszowa*, pełnoziarnista mąka żytnia*, pełnoziarnista mąka jaglana*, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna1509 kJ (357 kcal)
tłuszcz3,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
węglowodany65,1 g
w tym cukry8,8 g
błonnik10,5 g
białko10,9 g
sól¹<0,05 g
tiamina (witamina B₁)1,1 mg (220 %)
Inne w 100 g:
sód<0,02 g
¹zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu
²% zalecanego dziennego spożycia

Jęczmień : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Zawiera
Żyto : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry 83 % pełnoziarnistych zbóż Musli wielozbożowe Truskawki-Maliny HiPP BIO to pyszne i wartościowe śniadanie. Musli po przyrządzeniu podawaj łyżeczką lub pozwól dziecku samodzielnie jeść łyżeczką. Dla bezpiecznego i zdrowego żywienia Twojego dziecka: Musli wielozbożowe Truskawki-Maliny HiPP BIO jest dopasowane do wieku oraz potrzeb żywieniowych dzieci od 10. miesiąca życia. Zawiera też cenne, ściśle kontrolowane, ekologiczne składniki. - Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - Ekologiczne owoce i zboża - Wielkość płatków dopasowana do wieku dziecka - Idealne do pierwszych prób samodzielnego jedzenia łyżeczką - Opracowane przez ekspertów ds. żywienia - Nie zawiera rodzynek
brand:HiPP
Other information:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Storage:Po każdym użyciu starannie zamknij opakowanie. Przechowuj je w higienicznych warunkach, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Zawartość opakowania zużyj w ciągu 3-4 tygodni po otwarciu. Najlepiej spożyć przed: data podana na górze kartonowego opakowania.
Preparation and use:Sposób przygotowania porcji (135 g): do miseczki wsyp ok. 6 łyżek stołowych Musli (35 g). Dodaj 100 ml HiPP 2 BIO Combiotik lub HiPP 3 Junior Combiotik po 1. roku. Wymieszaj i Musli gotowe! Ważne informacje: - Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest przestrzeganie sposobu przygotowania posiłku i podanych porcji składników. - Zawsze przygotowuj Musli bezpośrednio przed podaniem. - Nie podgrzewaj w kuchence mikrofalowej (niebezpieczeństwo poparzenia!) - Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej swojego dziecka już od pojawienia się pierwszego ząbka. Przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Return address:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli 7 злаков с Hipp HiPP Muesli 7 злаков с
бананами БИО после 11-го месяца 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-07-31
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Мюсли Hipp HiPP Мюсли
Бананы-Яблоки-Сливы БИО после 9-го месяца 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-09-30
Holle Холле из Holle Холле из
сухарики BIO непросеянной муки записал после 6-го месяца 200 g
75,85zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-11
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Хрустящие Hipp HiPP Хрустящие
клубникой BIO мюсли с бананами и 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-09-30
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
Бананы-Вишня-Йогурт БИО после 11-го месяца 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
56
expiry date 2027-04-29
Fruchtbar Fruchtbar BIO банан Fruchtbar Fruchtbar BIO банан
манго-банан после 11-го месяца 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Fruchtbar Fruchtbar BIO Fruchtbar Fruchtbar BIO
кукурузная крошка Пшенная клубничная после 11-го месяца 30 g
242,67zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
REDUCED PRICE -10%
Fruchtbar Кукурузные Fruchtbar Кукурузные
морковно-тыквенный рис чипсы Fruchtbar - БИО после 11-го месяца 30 g
187,67zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-20
Hipp HiPP Smoothie Hipp HiPP Smoothie
Яблоки-Бананы-Клубника-Смородина БИО после 11-го месяца 120 ml
45,25zł/l

price: 5,43 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-06-13
Hipp HiPP Smoothie Drink Hipp HiPP Smoothie Drink
Яблоки-Груши-Ягоды БИО после 11-го месяца 120 ml
45,25zł/l

price: 5,43 zł

PLN
1
27
expiry date 2027-05-11
Hipp HiPP Sport Hipp HiPP Sport
овсом БИО Груши-Бананы-Виноград с после 11-го месяца 120 g
45,25zł/kg

price: 5,43 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-05-06
Hipp HiPP Sport Hipp HiPP Sport
Бананы-Груши-Апельсины-Манго с БИО рисом после 11-го месяца 120 g
45,25zł/kg

price: 5,43 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-05-20
Hipp HiPP Смузи Hipp HiPP Смузи
БИО Яблоки-Бананы-Мандарины после 11-го месяца 120 ml
45,25zł/l

price: 5,43 zł

PLN
1
26
expiry date 2027-03-20
Hipp HiPP Batonik Muesli Friend Hipp HiPP Batonik Muesli Friend
злаками Яблоки-Персики с БИО 20 g
224,50zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-06-08
Hipp HiPP Батончик Hipp HiPP Батончик
масляным печеньем BIO мюсли Friend Apples-Vanilla с после 11-го месяца 20 g
224,50zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
46
expiry date 2027-08-06
Hipp Hipp Fruit Bar Friend Hipp Hipp Fruit Bar Friend
Бананы - Яблоки после 11-го месяца 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
28
expiry date
2027-07-03
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5