HiPP Солнцезащитный спрей, SPF50 +, Ultra Sensitive, от рождения, od urodzenia

Hipp

Balsam ochronny w sprayu na słońce HiPP Babysanft to skuteczna ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej w wygodnym opakowaniu. Ma wyjątkowo delikatną i lekką formułę. Chroni skórę przed promieniami UVA i UVB. Łatwo się rozprowadza, nie klei i szybko wchłania.

Tolerancja potwierdzona klinicznie i okulistycznie.

Balsam nakładaj obficie – skuteczność ochrony zależy od grubości warstwy. Regularnie powtarzaj aplikacje, szczególnie po kąpieli. Chroń dziecko przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, używaj odzieży ochronnej oraz kremów z wysokim filtrem. Nie należy zbyt długo przebywać na słońcu mimo stosowania kremu z filtrem. Pozostaw balsam do całkowitego wchłonięcia. Wstrząśnij przed użyciem.

Sensitive – stworzony, aby zminimalizować ryzyko alergii.

HiPP Солнцезащитный спрей, SPF50 +, Ultra SensitiveHiPP Солнцезащитный спрей, SPF50 +, Ultra Sensitive
pojemność netto

pojemność netto

150 ml

pojemność

cena za litr

326,60 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

42241225

price: 48,99 zł

48.99 PLN NewCondition

Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Potassium Cetyl Phosphate, Oryza Sativa Bran Cera, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Bis Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Disodium Phosphate, Hydrogenated Palm Glycerides, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Tocopheryl Acetate, Potassium Hydroxide, Hydroxyacetophenone, Helianthus Annuus Seed Cera, Microcrystalline Cellulose, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Potassium Phosphate, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Galactoarabinan, Cellulose Gum, Caprylhydroxamic Acid, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil.


Balsam ochronny w sprayu na słońce HiPP Babysanft to skuteczna ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej w wygodnym opakowaniu. Ma wyjątkowo delikatną i lekką formułę. Chroni skórę przed promieniami UVA i UVB. Łatwo się rozprowadza, nie klei i szybko wchłania.

Tolerancja potwierdzona klinicznie i okulistycznie.

Balsam nakładaj obficie – skuteczność ochrony zależy od grubości warstwy. Regularnie powtarzaj aplikacje, szczególnie po kąpieli. Chroń dziecko przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, używaj odzieży ochronnej oraz kremów z wysokim filtrem. Nie należy zbyt długo przebywać na słońcu mimo stosowania kremu z filtrem. Pozostaw balsam do całkowitego wchłonięcia. Wstrząśnij przed użyciem.

Sensitive – stworzony, aby zminimalizować ryzyko alergii.


brand:

HiPP


Producer's address:

ul. Giełdowa 1

01-211 Warszawa


Bambino Бэмби шампунь Bambino Бэмби шампунь
для детей после 11-го месяца 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Hipp Солнцезащитный Hipp Солнцезащитный
сверхчувствительный крем HiPP SPF50 +, от рождения 30 ml
699,67zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Hipp HiPP
+, Ultra Sensitive Солнцезащитный лосьон SPF50 от рождения 200 ml
244,95zł/l

price: 48,99 zł

PLN
1
4
Bambino мыло уход для Bambino мыло уход для
младенцев и детей , 100 г 100 g
51,40zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-04-30
Ziaja Ziajka крем для Ziaja Ziajka крем для
подростков от 1 дня возрасте ухода для детей и от рождения 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
Hipp Пена для ванн Hipp Hipp Пена для ванн Hipp
Hipp HiPP Молодые Hipp HiPP Молодые
БИО овощи с рисом и телятиной после 7-го месяца 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Ризотто с Hipp HiPP Ризотто с
морковью и индейкой БИО после 7-го месяца 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Лапша с Hipp HiPP Лапша с
помидорами и телятиной БИО после 8-го месяца 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Hipp HiPP
БИО Яблочно-виноградный сок после 4-го месяца 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP овощной суп Hipp HiPP овощной суп
БИО крем 125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Ризотто с Hipp HiPP Ризотто с
брокколи и кроликом после 7-го месяца 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Hipp HiPP
йогуртом BIO Яблочно-клубничные мюсли с после 8-го месяца 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Чай шиповник Hipp HiPP Чай шиповник
БИО с соком красных фруктов после 4-го месяца 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5