Hipp Персики и абрикосы с творогом BIO, после 6-го месяца, po 6. miesiącu

Hipp
55
Fajna alternatywa na przekąskę pomiędzy posiłkami Synkowi smakuje PolecamHipp Персики и абрикосы с творогом BIO, после 6-го месяца, po 6. miesiącu
510Hipp Персики и абрикосы с творогом BIO, после 6-го месяца, po 6. miesiącu
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów
Hipp Персики и абрикосы с творогом BIOHipp Персики и абрикосы с творогом BIO
BIO
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

42,44 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9062300114130

9062300114130

price: 6,79 zł

6.79 PLN 2027-04-30 NewCondition
owoce* 52 % (brzoskwinie* 16 %, jabłka*, morele* 10 %, banany*), woda, mleko*, chudy twaróg* 8 %, skrobia ryżowa*, sok cytrynowy*, mąka ryżowa*, skrobia kukurydziana*, przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal252/59
tłuszcz0,4 g
- w tym kwasy nasycone0,2 g
węglowodany11,6 g
- w tym cukry6,3 g
błonnik0,9 g
białko1,9 g
sól0,05 g
Inne
sód0,02 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Features:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku cukru
brand:HiPP
About the brand:HiPP BIO od pokoleń
Legally regulated product name:Brzoskwinie i morele z twarożkiem. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, przetarty.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Preparation and use:Sposób użycia: Podawaj między głównymi posiłkami. Potrzebną porcję przełóż do miseczki. Pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Kontakt ze śliną może spowodować rozrzedzenie produktu. Oryginalnie zamknięty słoiczek nie wymaga przechowywania w lodówce. Przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Paula , 2019-12-14 16:30:22Fajna alternatywa na przekąskę pomiędzy posiłkami Synkowi smakuje Polecam



Hipp Hipp
после 6-го месяца 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-01-31
Hipp HIPP Манго и Hipp HIPP Манго и
бананы с БИО йогуртом после 6-го месяца 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-02-28
Hipp HiPP Hipp HiPP
йогуртом BIO Яблочно-клубничные мюсли с после 8-го месяца 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Фруктовые Hipp HiPP Фруктовые
мюсли с БИО йогуртом после 8-го месяца 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Hipp Яблоки Hipp с Hipp Яблоки Hipp с
манго и сливочным кокосом 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-01-31
Hipp Яблоки Hipp с Hipp Яблоки Hipp с
кокосом и овсянкой бананами, сливочным 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-01-31
Hipp HiPP BIO Яблоки с Hipp HiPP BIO Яблоки с
малышей клубникой и малиной для после 5-го месяца 160 g
44,69zł/kg

price: 7,15 zł

PLN
1
36
expiry date
2027-07-31
Hipp HiPP BIO Яблоки с Hipp HiPP BIO Яблоки с
ягодами для малышей после 5-го месяца 160 g
44,69zł/kg

price: 7,15 zł

PLN
1
31
expiry date
2027-07-31
Hipp HiPP Hipp HiPP
Яблоки-Манго-Персики БИО после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-08-29
Hipp HiPP Hipp HiPP
Груши-Яблоки-Манго-Маракуйя БИО после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-11-14
Hipp Хипп Hipp Хипп
фрукты БИО Яблоки-Персики-Лесные после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
42
expiry date 2027-09-02
Hipp HiPP Hipp HiPP
Груши-Бананы-Киви БИО после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
39
expiry date 2027-10-31
Hipp HiPP Hipp HiPP
смородина БИО Груши-Сливы-Черная после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-09-28
Hipp HiPP Hipp HiPP
злаками Яблоки-Бананы-Малина с БИО после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-02-15
Hipp HiPP Hipp HiPP
Яблоки-Клубника-Бананы БИО после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
45
expiry date 2027-09-04
Hipp HiPP Мусс из Hipp HiPP Мусс из
кокоса и злаков BIO яблок, бананов, манго, после 6-го месяца 100 g
47,50zł/kg

price: 4,75 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-04-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5