HiPP Berry Rice Wafers BIO, после 7-го месяца, po 7. miesiącu

Hipp
52HiPP Berry Rice Wafers BIO, после 7-го месяца, po 7. miesiącu
Delikatnie owocowa przyjemność chrupania! Jagodowe wafelki ryżowe HiPP BIO zostały wytworzone z ekologicznego ryżu, przecieru jagodowego i zagęszczonego soku jabłkowego. Dlatego są naturalnie delikatne i mają wyśmienity, owocowy smak. Niewielkie, okrągłe wafelki idealnie pasują do małych rączek. Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - z ekologicznego ryżu - słodycz tylko z owoców - bez aromatów
HiPP Berry Rice Wafers BIOHiPP Berry Rice Wafers BIO
BIO
masa netto

masa netto

34 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

192,35 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9062300130659

9062300130659

price: 6,54 zł

6.54 PLN 2027-07-30 NewCondition
ryż* 86 %, zagęszczony sok jabłkowy* 12 %, przecier jagodowy* 1,4 %, zagęszczony sok marchwiowy*, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal1668/393
tłuszcz0,8 g
- w tym kwasy nasycone0,1 g
węglowodany88,1 g
- w tym cukry8,5 g
błonnik1,4 g
białko7,6 g
sól<0,05 g
tiamina (witamina B₁)0,90 mg (180 %)¹
Inne
sód<0,02 g
¹% zalecanego dziennego spożycia

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Features:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, słodycz tylko z owoców
Safety warning:Ważna informacja: niebezpieczeństwo zadławienia! Wafelki ryżowe HiPP BIO powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Nie podawaj, gdy dziecko leży. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.
brand:HiPP
About the brand:HiPP BIO od pokoleń
Legally regulated product name:Ekologiczne jagodowe wafelki ryżowe dla niemowląt.
Storage:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po każdym użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Zużyj w ciągu kilku dni.
Preparation and use:Pomysł na przekąskę; 3-5 wafelków w ciągu dnia, najlepiej jako część drugiego śniadania lub podwieczorku. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Return address:HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Hipp HiPP Яблочные Hipp HiPP Яблочные
    рисовые вафли БИО после 7-го месяца 30 g
    218,00zł/kg

    price: 6,54 zł

    PLN
    1
    38
    expiry date 2027-08-04
    BoboVita BoboVita BIO chrupki BoboVita BoboVita BIO chrupki
    Świnka Peppa после 7-го месяца 20 g
    241,50zł/kg

    price: 4,83 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-07-06
    Hipp Рисовые вафли Hipp Рисовые вафли
    HiPP Raspberry BIO после 7-го месяца 30 g
    218,00zł/kg

    price: 6,54 zł

    PLN
    1
    39
    expiry date 2027-08-06
    Hipp HiPP Fruit Bar A Friend Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
    Бананы-Вишня-Йогурт БИО после 11-го месяца 23 g
    195,22zł/kg

    price: 4,49 zł

    PLN
    1
    56
    expiry date 2027-04-29
    15% rabatu po dodaniu do koszyka
    Hipp HiPP Мюсли Hipp HiPP Мюсли
    Бананы-Яблоки-Сливы БИО после 9-го месяца 200 g
    58,95zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-09-30
    Fruchtbar Fruchtbar BIO банан Fruchtbar Fruchtbar BIO банан
    манго-банан после 11-го месяца 30 g
    208,33zł/kg

    price: 6,25 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-28
    Fruchtbar Fruchtbar BIO Fruchtbar Fruchtbar BIO
    кукурузная крошка Пшенная клубничная после 11-го месяца 30 g
    242,67zł/kg

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-04
    REDUCED PRICE -10%
    Fruchtbar Кукурузные Fruchtbar Кукурузные
    морковно-тыквенный рис чипсы Fruchtbar - БИО после 11-го месяца 30 g
    187,67zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-20
    Hipp HiPP Молодые Hipp HiPP Молодые
    БИО овощи с рисом и телятиной после 7-го месяца 220 g
    33,59zł/kg

    price: 7,39 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2027-06-30
    Hipp HiPP Ризотто с Hipp HiPP Ризотто с
    морковью и индейкой БИО после 7-го месяца 220 g
    33,59zł/kg

    price: 7,39 zł

    PLN
    1
    40
    expiry date 2027-06-30
    Hipp HiPP Лапша с Hipp HiPP Лапша с
    помидорами и телятиной БИО после 8-го месяца 220 g
    33,59zł/kg

    price: 7,39 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2028-04-30
    Hipp HiPP Hipp HiPP
    БИО Яблочно-виноградный сок после 4-го месяца 200 ml
    28,70zł/l

    price: 5,74 zł

    PLN
    1
    49
    expiry date 2028-06-30
    15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
    Hipp HiPP овощной суп Hipp HiPP овощной суп
    БИО крем 125 g
    41,12zł/kg

    price: 5,14 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2028-02-29
    Hipp HiPP Ризотто с Hipp HiPP Ризотто с
    брокколи и кроликом после 7-го месяца 220 g
    33,59zł/kg

    price: 7,39 zł

    PLN
    1
    43
    expiry date 2028-04-30
    Hipp HiPP Hipp HiPP
    йогуртом BIO Яблочно-клубничные мюсли с после 8-го месяца 160 g
    42,44zł/kg

    price: 6,79 zł

    PLN
    1
    54
    expiry date 2027-04-30
    Hipp HiPP Чай шиповник Hipp HiPP Чай шиповник
    БИО с соком красных фруктов после 4-го месяца 500 ml
    16,98zł/l

    price: 8,49 zł

    PLN
    1
    171
    expiry date 2028-01-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5