Холле Мясо курицы глютен BIO, после 4-го месяца, po 4. miesiącu

Holle

SKŁADNIKI
mięso z kurczaka*(40%), woda, pełnoziarnisty ryż gotowany*  (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Bezglutenowe. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla dzieci pow. 4 m-ca życia. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie wystepujące cukry.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Połowę słoiczka wymieszać z przecierem warzywnymi podgrzać. Sprawdzić temperaturę przed podaniem.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Warość energetyczna: 410 kJ / 98 kcal;
Tłuszcz: 4 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,1 g;
Węglowodany: 6,1 g;
w tym cukry: <0,7 g;
Białko: 9,3 g;
Sól: 0,1 g

INFORMACJA ALERGENNA

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.

Холле Мясо курицы глютен BIOХолле Мясо курицы глютен BIO
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

82,72 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104952695

7640104952695

price: 10,34 zł

10.34 PLN 2029-05-30 NewCondition

Woda, mięso z kurczaka* 40%, skrobia**.

*składniki z hodowli rolnictwa biodynamicznego

**składniki z upraw rolnictwa ekologicznego


SKŁADNIKI
mięso z kurczaka*(40%), woda, pełnoziarnisty ryż gotowany*  (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Bezglutenowe. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla dzieci pow. 4 m-ca życia. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie wystepujące cukry.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Połowę słoiczka wymieszać z przecierem warzywnymi podgrzać. Sprawdzić temperaturę przed podaniem.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Warość energetyczna: 410 kJ / 98 kcal;
Tłuszcz: 4 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,1 g;
Węglowodany: 6,1 g;
w tym cukry: <0,7 g;
Białko: 9,3 g;
Sól: 0,1 g

INFORMACJA ALERGENNA

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP молодая Hipp HiPP молодая
морковь с БИО картофелем после 4-го месяца 125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
47
expiry date 2027-11-30
BoboVita Впервые BoboVita Впервые
чайная ложка Брокколи после 4-го месяца 125 g
37,52zł/kg

price: 4,69 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-10
BoboVita Obiadek овощи с BoboVita Obiadek овощи с
ароматической индейки после 5-го месяца 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-01
BoboVita Морковный BoboVita Морковный
ужин BoboVita после 4-го месяца 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-08-13
Hipp HiPP Первая БИО Hipp HiPP Первая БИО
морковь Первая ложка после 4-го месяца 80 g
53,63zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
36
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP First BIO Hipp HiPP First BIO
ложка Тыквенная первая чайная после 4-го месяца 80 g
53,63zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
60
expiry date 2028-01-31
Hipp HiPP Первое БИО Hipp HiPP Первое БИО
яблоко Первая ложка после 4-го месяца 80 g
53,63zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
40
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Первая БИО Hipp HiPP Первая БИО
груша Первая чайная ложка после 4-го месяца 80 g
53,63zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
39
expiry date 2028-02-29
Holle Мультизерновая Holle Мультизерновая
хлопьями и фруктами, немолочная БИО каша Holle Organic с кукурузными после 9-го месяца 250 g
60,48zł/kg

price: 15,12 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-30
Holle Holle Organic Holle Holle Organic
кукурузными хлопьями, немолочная БИО мультизерновая каша с после 9-го месяца 250 g
63,96zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-05
Holle Холле из Holle Холле из
сухарики BIO непросеянной муки записал после 6-го месяца 200 g
75,85zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-11
Holle Holle Holle Holle
каша BIO Цельнозерновая овсяная после 4-го месяца 250 g
53,64zł/kg

price: 13,41 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-12
Holle Каша Holle Muesli с Holle Каша Holle Muesli с
фруктами, немолочная БИО после 6-го месяца 250 g
60,88zł/kg

price: 15,22 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-11-21
Holle Holle Holle Holle
молочная мука BIO Цельнозерновая пшенная после 4-го месяца 250 g
59,96zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-06
Holle Holle BIO Holle Holle BIO
каша цельнозерновая молочная после 4-го месяца 250 g
51,52zł/kg

price: 12,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-01
Holle Цельнозерновая Holle Цельнозерновая
молочная каша Holle BIO после 4-го месяца 250 g
53,64zł/kg

price: 13,41 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-10-07
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5