Velvet
54
170 mm x 125 mm* * +/- 5 % Do codziennego użytku.
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

32,60 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901478997685

5901478997685

price: 6,52 zł

buy 16 szt. for 6.42 zł/szt
6.52 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citric Acid, Tocopherol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Parfum, Dimethyl Phenethyl Acetate
170 mm x 125 mm* * +/- 5 % Do codziennego użytku.
brand:Velvet
About the brand:Velvet Miękki jak aksamit
Other information:Znak towarowy zarejestrowany przez Velvet Care sp. z o.o.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Regina туалетная Regina туалетная
    белые 8 рулонов бумага ромашки 3- слойные 8 szt.
    1,79zł/szt.

    price: 14,29 zł

    PLN
    1
    112
    Velvet XXL Белый Velvet XXL Белый
    туалетная бумага 4 рулона 4 szt.
    1,87zł/szt.

    price: 7,48 zł

    PLN
    1
    3
    Regina алоэ вера Regina алоэ вера
    туалетная бумага 8 szt.
    1,79zł/szt.

    price: 14,28 zł

    PLN
    1
    56
    Velvet смачивается Velvet смачивается
    алоэ вера туалетная бумага ромашки и 48 szt.

    price: 6,69 zł

    PLN
    1
    14
    Velvet мягко белый Velvet мягко белый
    туалетная бумага 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    35
    Velvet Velvet Naturalnie Velvet Velvet Naturalnie
    pielęgnujący 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    15
    Velvet Бархатный Velvet Бархатный
    бумага Чистый увлажняют туалетная 42 szt.

    price: 6,52 zł

    PLN
    1
    16
    Velvet Туалетная Velvet Туалетная
    бумага Velvet увлажненная 42 szt.

    price: 6,54 zł

    PLN
    1
    17
    Velvet чистый белый Velvet чистый белый
    длинный 2-слойные мягкой , как бархат бумажное полотенце 2 szt.
    3,90zł/szt.

    price: 7,79 zł

    PLN
    1
    36
    Velvet ткани Бархат Velvet ткани Бархат
    Velvet Бархатные Velvet Бархатные
    бальзама влажные салфетки 70 szt.

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    6
    Velvet Бархатные Velvet Бархатные
    полотенца Бумажные Turbo 1 szt.
    17,00zł/szt.

    price: 17 zł

    PLN
    1
    38
    Velvet Бархатные Velvet Бархатные
    оригинальные ткани 10 szt.

    price: 7,35 zł

    PLN
    1
    52
    Velvet Velvet ecoRoll Velvet Velvet ecoRoll
    бумага Нежно-белая туалетная 4 rol.
    3,17zł/ rol.

    price: 12,69 zł

    PLN
    1
    4
    Velvet Туалетная Velvet Туалетная
    бумага Velvet Excellence Premium Comfort 9 rol.
    2,35zł/ rol.

    price: 21,12 zł

    PLN
    1
    3
    Velvet Туалетная Velvet Туалетная
    увлажненная бумага Velvet Ultra Sensitive 48 szt.

    price: 6,52 zł

    PLN
    1
    19
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5