Kubuś
52
pojemność netto

pojemność netto

850 ml

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za litr

7,36 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901067412766

5901067412766

price: 6,26 zł

buy 6 szt. for 6.17 zł/szt
6.26 PLN 2027-04-30 NewCondition
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kubuś Kubuś Sok 100% jabłko Kubuś Kubuś Sok 100% jabłko
    marchew 850 ml
    7,36zł/l

    price: 6,26 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-04-30
    Kubuś Kubuś 100% Sok jabłko Kubuś Kubuś 100% Sok jabłko
    marchew banan 850 ml
    7,36zł/l

    price: 6,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-03-30
    Fortuna 100 % сахара Сок Fortuna 100 % сахара Сок
    бесплатно оранжевый 1 litr

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    87
    expiry date 2027-08-30
    Hortex фруктовый сок Hortex фруктовый сок
    100% яблочная 1 litr

    price: 5,29 zł

    PLN
    1
    72
    expiry date 2027-10-30
    Jaffa Jaffa Gold Jaffa Jaffa Gold
    Мандариновый сок NFC 1 litr

    price: 25,68 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-11-13
    Kubuś банановый сок Kubuś банановый сок
    - морковь - яблоко 300 ml
    12,90zł/l

    price: 3,87 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-06-30
    Kubuś морковный сок , Kubuś морковный сок ,
    малина и яблоки 300 ml
    13,30zł/l

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-04-30
    Kubuś морковный сок Kubuś морковный сок
    - персик - яблоко 300 ml
    13,30zł/l

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-04-30
    Kubuś Винни мусс 100 % Kubuś Винни мусс 100 %
    фруктовый яблоко банан 100 g
    29,90zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-30
    Kubuś муз 100% фрукты и Kubuś муз 100% фрукты и
    морковь морковь яблоко банан 100 g
    29,90zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-28
    Kubuś Kubuś Waterrr Kubuś Kubuś Waterrr
    500 ml
    6,90zł/l

    price: 3,45 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date
    2027-03-30
    Kubuś Kubuś Waterrr Kubuś Kubuś Waterrr
    500 ml
    6,90zł/l

    price: 3,45 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-03-30
    Kubuś Kubuś 100% Sok jabłkowy Kubuś Kubuś 100% Sok jabłkowy
    300 ml
    11,67zł/l

    price: 3,50 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2027-04-30
    Kubuś Kubuś 100% Sok jabłko Kubuś Kubuś 100% Sok jabłko
    marchew 300 ml
    11,80zł/l

    price: 3,54 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2027-02-28
    Kubuś Kubuś Play Owoce Napój Kubuś Kubuś Play Owoce Napój
    400 ml
    8,75zł/l

    price: 3,50 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2027-04-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5