Loton Care & Styling Loton 4 Лак для волос

Lakier do włosów Loton 4 to gwarancja naturalnej stylizacji, pielęgnacji i ochrony Twoich włosów dzięki unikatowej formule zawierającej 99% naturalnych składników. Zwiększa trwałość ułożonej fryzury zachowując zdrowy wygląd Twoich włosów. Wzmacnia kondycję i zapewnia ochronę włosów zmniejszając ich skłonność do przetłuszczania. Zapach, barwa i moc utrwalania lakieru wynikają z obecności naturalnych protein. Idealny do wszystkich rodzajów włosów.
Loton Care & Styling Loton 4 Лак для волосLoton Care & Styling Loton 4 Лак для волос
pojemność netto

pojemność netto

125 ml

data przydatności

expiry date:

2029-03-30

pojemność

cena za litr

86,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904144000887

5904144000887

price: 10,75 zł

10.75 PLN 2029-03-30 NewCondition
Alcohol Denat., Aqua, Hydrolyzed Gelatin, Parfum, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol
Lakier do włosów Loton 4 to gwarancja naturalnej stylizacji, pielęgnacji i ochrony Twoich włosów dzięki unikatowej formule zawierającej 99% naturalnych składników. Zwiększa trwałość ułożonej fryzury zachowując zdrowy wygląd Twoich włosów. Wzmacnia kondycję i zapewnia ochronę włosów zmniejszając ich skłonność do przetłuszczania. Zapach, barwa i moc utrwalania lakieru wynikają z obecności naturalnych protein. Idealny do wszystkich rodzajów włosów.
Features:naturalny, 99% naturalnych składników
brand:Loton
Preparation and use:Sposób użycia: Utrwalenie: Rozpyl równomiernie na ułożoną fryzurę z odległości ok. 20 cm. Stylizacja: Rozpyl na wilgotne lub suche włosy i ułóż fryzurę. Chroń oczy podczas rozpylania.
Type of packaging:Aerozol
Producer's address:Firma Kosmetyczna LOTON S.P. ul. Bałtycka 16 76-200 Słupsk
Return address:
Loton Care & Styling Loton 2 Loton Care & Styling Loton 2
Жидкость для укладки волос 125 ml
86,00zł/l

price: 10,75 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-03-30
Ziaja Ziaja Codzienna odżywka Ziaja Ziaja Codzienna odżywka
w płynie 125 ml
118,96zł/l

price: 14,87 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-04-30
Ziaja Kuracja kaszmirowa Ziaja Kuracja kaszmirowa
z olejkiem 125 ml
119,04zł/l

price: 14,88 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-08-30
Donegal волосы Donegal волосы
цветов гребень 15,5 см различных 1 szt.

price: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal расчесывать Donegal расчесывать
см для расчесывания волос 8,8 1 szt.

price: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella тональный крем Wella тональный крем
сыворотку provitaminą b5 9/ 0 освещенные светлые , постоянно окраски 1 szt.

price: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambino Бэмби шампунь Bambino Бэмби шампунь
для детей после 11-го месяца 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5