Apart Natural Prebiotic Сливочное жидкое мыло со вкусом шелка и жасмина

Apart
55
super 5Apart Natural Prebiotic Сливочное жидкое мыло со вкусом шелка и жасмина
52Apart Natural Prebiotic Сливочное жидкое мыло со вкусом шелка и жасмина
Kremowe mydło w płynie Apart Jaśmin zawiera ekstrakty z kwiatu jaśminu. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że po umyciu skóra jest nawilżona, gładka oraz odświeżona. Formuła została wzbogacona o naturalne prebiotyki, które poprawiają kondycję skóry. Łagodne dla mikrobiomu skóry Wzbogacone o prebiotyki Nawilżająca, kremowa formuła
Apart Natural Prebiotic Сливочное жидкое мыло со вкусом шелка и жасминаApart Natural Prebiotic Сливочное жидкое мыло со вкусом шелка и жасмина
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

12,48 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900931022933

5900931022933

price: 4,99 zł

4.99 PLN NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Coco-Glucoside, Glycol Distearate, Inulin, Jasminum Officinale Flower Extract, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
Kremowe mydło w płynie Apart Jaśmin zawiera ekstrakty z kwiatu jaśminu. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że po umyciu skóra jest nawilżona, gładka oraz odświeżona. Formuła została wzbogacona o naturalne prebiotyki, które poprawiają kondycję skóry. Łagodne dla mikrobiomu skóry Wzbogacone o prebiotyki Nawilżająca, kremowa formuła
Features:nawilżenie, + prebiotyk, +prebiotyk
brand:Apart
About the brand:Apart to synonim dobrego produktu, godnego zaufania, pewnika, który zapewnia delikatną a jednocześnie skuteczną pielęgnację ciała. Sięgając po tę markę sięgasz po chwile wytchnienia, otulające ciepło kremowej piany, budzące spokój i bezpieczeństwo. Receptury naszych produktów są pozbawione mikroplastiku, mają nawet do 96% składników pochodzenia naturalnego oraz posiadają certyfikat RSPO. Zadbaliśmy również o to, by produkty były przyjazne dla wegan. To jednak nie wszystko! Większość naszych opakowań nadaje się w 100% do recyklingu.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • asia , 2023-12-28 17:24:43super 5



Apart Apart Natural Prebiotic Apart Apart Natural Prebiotic
ассортименте Пассифлора и Фиалка Сливочное жидкое мыло в 400 ml
12,48zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
7
Dove подачи жидкости Dove подачи жидкости
мыло 500 мл Beauty Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Органическая Sodasan Органическая
жидкие органические Оливковое Чувствительный косметика мыло завод 300 ml
61,43zł/l

price: 18,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2036-11-25
Sodasan экологическая Sodasan экологическая
масла УЯЗВИМОГО мыло завод из оливкового 1 litr

price: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan экологическая Sodasan экологическая
масла лаванды - Olive мыло завод из оливкового 300 ml
69,97zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-29
Sodasan Sodasan Косметика Sodasan Sodasan Косметика
мыло с оливковым маслом в жидкости с запахом цитрусовых BIO органическое растительное 300 ml
56,30zł/l

price: 16,89 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-01-27
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
жидкое мыло Цитрусово-оливковое 1 litr

price: 40,72 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-20
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
мыло Розово-оливковое жидкое 1 litr

price: 40,72 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-13
Apart Apart Floral Care Apart Apart Floral Care
Pielęgnacyjne 900 ml
8,18zł/l

price: 7,36 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-05-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5