Увлажняющее молочко Nivea Baby, бережный уход.

Nivea Odkryj nowość od NIVEA BABY Mleczko Nawilżające delikatna pielęgnacja, które nawilża, pomaga chronić i wzmacnia skórę dziecka, wspierając jej naturalny proces rozwoju od 1. dnia życia. Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E. Stworzony tak aby minimalizować ryzyko alergii**. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, a jego tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci została potwierdzona dermatologicznie. Nasze nowe formuły są łagodne i dbają o delikatną skórę dziecka **z kompozycją zapachową wolną od alergenów, zidentyfikowanych w opinii SCCS/1459/11
Увлажняющее молочко Nivea Baby, бережный уход. Увлажняющее молочко Nivea Baby, бережный уход.
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

51,56 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017090344

5900017090344

price: 25,78 zł

25.78 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Panthenol, Pantolactone, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Parfum
Odkryj nowość od NIVEA BABY Mleczko Nawilżające delikatna pielęgnacja, które nawilża, pomaga chronić i wzmacnia skórę dziecka, wspierając jej naturalny proces rozwoju od 1. dnia życia. Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E. Stworzony tak aby minimalizować ryzyko alergii**. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, a jego tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci została potwierdzona dermatologicznie. Nasze nowe formuły są łagodne i dbają o delikatną skórę dziecka **z kompozycją zapachową wolną od alergenów, zidentyfikowanych w opinii SCCS/1459/11
Features:Od 1 dnia życia Pozwala skórze oddychać Nawilża, chroni i wzmacnia skórę Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E Tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci potwierdzona dermatologicznie Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Safety warning:Tylko do użytku zewnętrznego
brand:NIVEA
Other information:Product ID: 80520
Preparation and use:Rozgrzej niewielką ilość mleczka w dłoniach Delikatnie rozprowadź na skórze dziecka
Type of packaging:Butelka plastikowa
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
Hipp Hipp Babysanft Sensitive Hipp Hipp Babysanft Sensitive
бальзам Интенсивно увлажняющий 300 ml
83,30zł/l

price: 24,99 zł

PLN
1
10
Bambino мыло уход для Bambino мыло уход для
младенцев и детей , 100 г 100 g
51,40zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-04-30
Ziaja Ziajka крем для Ziaja Ziajka крем для
подростков от 1 дня возрасте ухода для детей и от рождения 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Bambino Бэмби шампунь Bambino Бэмби шампунь
для детей после 11-го месяца 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
Hipp Солнцезащитный Hipp Солнцезащитный
сверхчувствительный крем HiPP SPF50 +, от рождения 30 ml
699,67zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Hipp HiPP
+, Ultra Sensitive Солнцезащитный лосьон SPF50 от рождения 200 ml
244,95zł/l

price: 48,99 zł

PLN
1
4
Nivea крем Nivea крем
Nivea Nivea Soft Nivea Nivea Soft
крем Интенсивно увлажняющий 300 ml
73,00zł/l

price: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
лосьон SPF 20 Moisture Spray Солнцезащитный 200 ml
261,30zł/l

price: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
лосьон SPF 50+ Moisture Солнцезащитный 200 ml
293,95zł/l

price: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Масло для Nivea Nivea SUN Масло для
Интенсивная бронза спрей SPF 6 загара с каротином 200 ml
147,40zł/l

price: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea MEN Sensitive Nivea Nivea MEN Sensitive
после бритья Успокаивающий бальзам 100 ml
304,90zł/l

price: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

price: 33,99 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

price: 11,32 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5