Nivea MEN Sensitive Успокаивающий бальзам после бритья

Nivea Łagodzący balsam po goleniu NIVEA MEN Sensitive przynosi wrażliwej skórze twarzy natychmiastową ulgę po goleniu, przywracając jej komfort i właściwy poziom nawilżenia. Jego delikatna dla skóry, bezalkoholowa* formuła niezwykle szybko neutralizuje uczucie pieczenia po goleniu, skutecznie łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i widocznie poprawia kondycję skóry twarzy. W efekcie skóra wygląda zdrowo i jest gładka w dotyku. Lekka konsystencja balsamu do golenia nie pozostawia na skórze tłustej, nieprzyjemnej warstwy oraz szybko się wchłania, dla natychmiastowego uczucia ulgi. *bez alkoholu etylowego
Nivea MEN Sensitive Успокаивающий бальзам после бритья Nivea MEN Sensitive Успокаивающий бальзам после бритья
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

304,90 zł / l

kraj

Country of origin

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4005808228706

4005808228706

price: 30,49 zł

30.49 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tapioca Starch, Triceteareth-4 Phosphate, Carbomer, Maltodextrin, Sodium Hydroxide, Pantolactone, Citric Acid, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Trimethylbenzenepropanol, Pogostemon Cablin Oil, Amyl Salicylate, Parfum
Łagodzący balsam po goleniu NIVEA MEN Sensitive przynosi wrażliwej skórze twarzy natychmiastową ulgę po goleniu, przywracając jej komfort i właściwy poziom nawilżenia. Jego delikatna dla skóry, bezalkoholowa* formuła niezwykle szybko neutralizuje uczucie pieczenia po goleniu, skutecznie łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i widocznie poprawia kondycję skóry twarzy. W efekcie skóra wygląda zdrowo i jest gładka w dotyku. Lekka konsystencja balsamu do golenia nie pozostawia na skórze tłustej, nieprzyjemnej warstwy oraz szybko się wchłania, dla natychmiastowego uczucia ulgi. *bez alkoholu etylowego
Features:Bezalkoholowa* formuła Natychmiastowa ulga przed podrażnieniami 24h nawilżenia Poprawia komfort skóry twarzy
Safety warning:Unikać kontaktu z oczami
brand:NIVEA
Other information:Product ID: 81306
Preparation and use:Nałóż obficie na skórę po goleniu, omijając okolice oczu.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Niemcy
Producer's address:
Return address:
Bella ватные палочки Bella ватные палочки
100sztuk 100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
для умывания лица. Очищающая и пилинг-паста 100 g
387,00zł/kg

price: 38,70 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Крем алоэ Ziaja Ziaja Крем алоэ
для нормальной сухой кожи. 100 ml
114,20zł/l

price: 11,42 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-10-30
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

price: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

price: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-06-02
Nivea крем Nivea крем
Nivea Nivea Soft Nivea Nivea Soft
крем Интенсивно увлажняющий 300 ml
73,00zł/l

price: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Увлажняющее Nivea Увлажняющее
уход. молочко Nivea Baby, бережный 500 ml
51,56zł/l

price: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
лосьон SPF 20 Moisture Spray Солнцезащитный 200 ml
261,30zł/l

price: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
лосьон SPF 50+ Moisture Солнцезащитный 200 ml
293,95zł/l

price: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Масло для Nivea Nivea SUN Масло для
Интенсивная бронза спрей SPF 6 загара с каротином 200 ml
147,40zł/l

price: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

price: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
50 ml
243,40zł/l

price: 12,17 zł

PLN
1
3
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5