Nivea SUN Protect & Moisture Солнцезащитный лосьон SPF 50+

Nivea NIVEA SUN Protect & Moisture Nawilżający balsam do opalania SPF 50+ chroni zdrową skórę z zewnątrz i pielęgnuje wewnątrz. Dzięki wysoce skutecznemu systemowi filtrów UVA/UVB balsam zapewnia niezawodną natychmiastową ochronę przed promieniowaniem słonecznym, oparzeniami i przedwczesnym starzeniem się skóry. Zawiera wysoce skuteczny system filtrów CITRACELL-PROTECT™ z witaminą C, która redukuje stres oksydacyjny skóry na poziomie komórkowym* i kwasem hialuronowym. Balsam jest wodoodporny, posiada szybko wchłaniającą się formułę. Utrzymuje skórę nawilżoną przez 48h. Formuła Ocean Respect nie zawiera filtrów UV Octinoxate, Oxybenzone, Octocrylene. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Zapewnij swojej skórze odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną z balsamem Protect & Moisture i ciesz się słońcem! NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości. *badanie in vitro
Nivea SUN Protect & Moisture Солнцезащитный лосьон SPF 50+ Nivea SUN Protect & Moisture Солнцезащитный лосьон SPF 50+
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

293,95 zł / l

kraj

Country of origin

Hiszpania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017067872

5900017067872

price: 58,79 zł

58.79 PLN NewCondition
Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Isopropyl Palmitate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Ethylhexyl Triazone, Cetyl Alcohol, Copernicia Cerifera Cera, Silica Dimethyl Silylate, Hectorite, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate, Xanthan Gum, Cetyl Palmitate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Linalool, Benzyl Alcohol, Linalyl Acetate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Vanillin, Parfum
NIVEA SUN Protect & Moisture Nawilżający balsam do opalania SPF 50+ chroni zdrową skórę z zewnątrz i pielęgnuje wewnątrz. Dzięki wysoce skutecznemu systemowi filtrów UVA/UVB balsam zapewnia niezawodną natychmiastową ochronę przed promieniowaniem słonecznym, oparzeniami i przedwczesnym starzeniem się skóry. Zawiera wysoce skuteczny system filtrów CITRACELL-PROTECT™ z witaminą C, która redukuje stres oksydacyjny skóry na poziomie komórkowym* i kwasem hialuronowym. Balsam jest wodoodporny, posiada szybko wchłaniającą się formułę. Utrzymuje skórę nawilżoną przez 48h. Formuła Ocean Respect nie zawiera filtrów UV Octinoxate, Oxybenzone, Octocrylene. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Zapewnij swojej skórze odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną z balsamem Protect & Moisture i ciesz się słońcem! NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości. *badanie in vitro
Features:Chroni zdrową skórę z zewnątrz i pielęgnuje wewnątrz Niezawodna ochrona- natychmiastowa ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB Wodoodporna formuła Utrzymuje skórę nawilżoną przez 48h Wysoce skuteczny system filtrów UVA/UVB oraz CITRACELL-PROTECT™ z witaminą C i kwasem hialuronowym Bardzo wysoka ochrona SPF 50+ Zrównoważony rozwój- Formuła Ocean Respect wolna od szkodliwych dla środowiska filtrów UV Octinoxate, Oxybenzone, Octocrylene Szybko wchłaniająca się formuła
Safety warning:Nałożenie mniejszej ilości produktu istotnie obniża poziom ochrony. Unikaj zbyt długiego przebywania na słońcu, nawet po zastosowaniu ochrony przeciwsłonecznej. Produkty ochrony przeciwsłonecznej nie zapewniają 100% ochrony. Nadmierne przebywanie na słońcu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Chroń niemowlęta i małe dzieci przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
brand:NIVEA
Other information:Product ID: 85666
Preparation and use:Nakładaj obficie na ciało przed wyjściem na słońce. Regularnie powtarzaj aplikację produktu, szczególnie po pływaniu, spoceniu się lub wytarciu ciała ręcznikiem, aby utrzymać zakładany poziom ochrony.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Country of origin:Hiszpania
Producer's address:
Return address:
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
лосьон SPF 20 Moisture Spray Солнцезащитный 200 ml
261,30zł/l

price: 52,26 zł

PLN
1
4
Venus Venud Golden Sun Venus Venud Golden Sun
Лосьон после загара 200 ml
95,95zł/l

price: 19,19 zł

PLN
1
6
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
сочная малина с гибискусом Сахарный скраб для тела, 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
ягодами и инжиром Сахарный скраб для тела с 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
регенерирующее масло для тела, черная орхидея Увлажняющее и 200 g
232,40zł/kg

price: 46,48 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
фиолетовые пионы Сахарный скраб для тела, 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
грейпфрутом и папайей Сахарный скраб для тела с 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-01-28
Nivea Nivea SUN Масло для Nivea Nivea SUN Масло для
Интенсивная бронза спрей SPF 6 загара с каротином 200 ml
147,40zł/l

price: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea крем Nivea крем
Nivea Nivea Soft Nivea Nivea Soft
крем Интенсивно увлажняющий 300 ml
73,00zł/l

price: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Увлажняющее Nivea Увлажняющее
уход. молочко Nivea Baby, бережный 500 ml
51,56zł/l

price: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea MEN Sensitive Nivea Nivea MEN Sensitive
после бритья Успокаивающий бальзам 100 ml
304,90zł/l

price: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

price: 33,99 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

price: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
50 ml
243,40zł/l

price: 12,17 zł

PLN
1
3
Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on
50 ml
232,80zł/l

price: 11,64 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5