Obiadek букет овощей с золотой курицей, после 14-го месяца, po 8. miesiącu

BoboVita
52Obiadek букет овощей с золотой курицей, после 14-го месяца, po 8. miesiącu
Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, jaj, mleka - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 50 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Obiadek букет овощей с золотой курицейObiadek букет овощей с золотой курицей
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

42,05 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852008405

5900852008405

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-03-30 NewCondition
warzywa 64,5 % (marchewka 33 %, ziemniaki 19 %, odtworzony przecier pomidorowy 12,5 %), woda użyta do przygotowania, mięso z kurczaka 8 %, skrobia pszenna bezglutenowa, olej rzepakowy, natka pietruszki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna262 kJ / 63 kcal
Tłuszcz, w tym:1,9 g
- kwasy nasycone0,2 g
Węglowodany, w tym:8,0 g
- cukry2,3 g
Błonnik2,1 g
Białko2,3 g
Sól0,08 g
kwas α-linolenowy (ALA)0,13 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Jaja : Nie zawiera
Mleko : Nie zawiera
Soja : Nie zawiera
Pszenica : Zawiera
Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, jaj, mleka - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 50 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
brand:BoboVita
About the brand:BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %
Legally regulated product name:Produkt dla niemowląt i małych dzieci: bukiet warzyw z kurczakiem. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.
Preparation and use:Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Return address:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    BoboVita BoboVita Jarzynki с BoboVita BoboVita Jarzynki с
    телятиной и лапшой после 14-го месяца 190 g
    42,05zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2028-04-29
    Hipp HiPP Молодая Hipp HiPP Молодая
    телятиной БИО морковь с рисом и после 5-го месяца 190 g
    36,05zł/kg

    price: 6,85 zł

    PLN
    1
    42
    expiry date 2028-04-30
    Hipp Запеканка HiPP с Hipp Запеканка HiPP с
    картофелем и кроликом после 5-го месяца 190 g
    36,05zł/kg

    price: 6,85 zł

    PLN
    1
    95
    expiry date 2028-01-31
    Hipp HiPP Тыква с Hipp HiPP Тыква с
    яблоком и индейкой БИО после 5-го месяца 190 g
    36,05zł/kg

    price: 6,85 zł

    PLN
    1
    72
    expiry date 2028-03-31
    BoboVita Obiadek овощи с BoboVita Obiadek овощи с
    нежной рыбы после 14-го месяца 190 g
    42,05zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-11-19
    BoboVita Obiadek BoboVita Obiadek
    и сквош картофель с сочной курицы после 6-го месяца 190 g
    42,05zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-05
    Hipp Хипп Морковь с Hipp Хипп Морковь с
    картофелем и лососем после 5-го месяца 190 g
    36,05zł/kg

    price: 6,85 zł

    PLN
    1
    48
    expiry date 2028-03-31
    Hipp HiPP Картофельное Hipp HiPP Картофельное
    индейкой БИО пюре с кукурузой и после 5-го месяца 190 g
    36,05zł/kg

    price: 6,85 zł

    PLN
    1
    57
    expiry date 2028-01-31
    BoboVita БобоВита BoboVita БобоВита
    Украинский борщ 190 g
    42,05zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-12-16
    BoboVita молочно- BoboVita молочно-
    модифицированным молока с фруктовым вкусом рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
    45,17zł/kg

    price: 10,39 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-11-12
    BoboVita молочно- BoboVita молочно-
    модифицированным молока с бананами рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
    45,17zł/kg

    price: 10,39 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2028-01-02
    BoboVita молочно- BoboVita молочно-
    модифицированным молока с малиной рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
    45,17zł/kg

    price: 10,39 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2028-01-20
    BoboVita рисовая каша BoboVita рисовая каша
    с малиной после 6-го месяца 180 g
    46,83zł/kg

    price: 8,43 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2027-10-09
    BoboVita Суп домашний BoboVita Суп домашний
    куриный бульон с рисом после 6-го месяца 190 g
    42,05zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    38
    expiry date 2027-08-06
    BoboVita Obiadek овощи с BoboVita Obiadek овощи с
    ароматической индейки после 5-го месяца 125 g
    34,32zł/kg

    price: 4,29 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-06-01
    BoboVita рисовая каша BoboVita рисовая каша
    с бананами после 6-го месяца 180 g
    46,83zł/kg

    price: 8,43 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-11-06
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5