Органический Fruchtbar.Яблочная пшеница и печенье из полбы, после 14-го месяца, po 8. miesiącu

Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka dla niemowląt orkiszowo- pszenne z jabłuszkiem, oczywiście z certyfikowanych upraw ekologicznych. Miękkie, o specjalny kształcie dzięki, któremu dzieciom łatwiej chwytać małymi dłońmi. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100% składników ekologicznych, bez GMO (produktów modyfikacji genetycznej), bez konserwantów, barwników, aromatów, bez dodatku soli, bez dodatku cukru.
Органический Fruchtbar.Яблочная пшеница и печенье из полбыОрганический Fruchtbar.Яблочная пшеница и печенье из полбы
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-25

pojemność

cena za kilogram

119,90 zł / kg

kraj

Country of origin

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133234918

4260133234918

price: 11,99 zł

11.99 PLN 2027-03-25 NewCondition
MĄKA ORKISZOWA** 35 %, MĄKA PSZENNA** 23 %, koncentrat z soku jabłkowego** 19 %, olej słonecznikowy** 11 %, SKROBIA PSZENNA** 11 %, witamina B1, ** składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna1707 kJ/405 kcal
tłuszcz11 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,0 g
węglowodany67 g
w tym cukry12 g
błonnik2,7 g
białko8,2 g
sól<0,01 g
sód0 g
Witamina B10,8 mg
Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.

Zboża zawierające gluten : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Ekologiczne ciasteczka dla niemowląt orkiszowo- pszenne z jabłuszkiem, oczywiście z certyfikowanych upraw ekologicznych. Miękkie, o specjalny kształcie dzięki, któremu dzieciom łatwiej chwytać małymi dłońmi. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100% składników ekologicznych, bez GMO (produktów modyfikacji genetycznej), bez konserwantów, barwników, aromatów, bez dodatku soli, bez dodatku cukru.
Safety warning:OSTRZEŻENIE: nie pozostawiać spożywania bez nadzoru dorosłych ani w pozycji leżącej, aby dziecko się nie zakrztusiło.
brand:FruchtBar
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-09 rolnictwo UE / spoza UE, IT-BIO-014
Storage:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zużyj zawartość w ciągu 4 tygodni po otwarciu torebki.
Preparation and use:Produkt do spożycia powyżej 8 miesiąca życia.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Niemcy
Producer's address:jufico GmBH Justus-von-Liebig-Ring 4 D-82152 Krailling +49 (0) 89 2154108-16
Return address:
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
овсяно-пшеничное печенье с клубникой, бананом и яблоком Органическое 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-06
Hipp HiPP BIO Batonik owsiany Hipp HiPP BIO Batonik owsiany
после 2-го года 100 g
222,10zł/kg

price: 22,21 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-01-21
Hipp HiPP BIO Batonik owsiany Hipp HiPP BIO Batonik owsiany
truskawki после 2-го года 100 g
222,10zł/kg

price: 22,21 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-06-02
Hipp HiPP Яблочные Hipp HiPP Яблочные
рисовые вафли БИО после 7-го месяца 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-04
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
после 7-го месяца 34 g
192,35zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-07-30
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
Бананы-Вишня-Йогурт БИО после 11-го месяца 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
56
expiry date 2027-04-29
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Мюсли Hipp HiPP Мюсли
Бананы-Яблоки-Сливы БИО после 9-го месяца 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-09-30
Fruchtbar Fruchtbar BIO банан Fruchtbar Fruchtbar BIO банан
манго-банан после 11-го месяца 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Fruchtbar Fruchtbar BIO Fruchtbar Fruchtbar BIO
кукурузная крошка Пшенная клубничная после 11-го месяца 30 g
242,67zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
REDUCED PRICE -10%
Fruchtbar Кукурузные Fruchtbar Кукурузные
морковно-тыквенный рис чипсы Fruchtbar - БИО после 11-го месяца 30 g
187,67zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-20
Fruchtbar Fruchtbar Паста Fruchtbar Fruchtbar Паста
Помидоры и шпинат БИО из твердых сортов пшеницы после 11-го месяца 300 g
42,23zł/kg

price: 12,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-08-27
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
кукурузные чипсы Органические сырные после 11-го месяца 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-12
REDUCED PRICE -55%
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
персик, яблоко, пшено, полба, овес Фруктовый мусс 3 зерна после 6-го месяца 100 g
28,70zł/kg

price: 2,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-22
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
завтрака клубника, виноград, яблоко, овсянка цельнозерновые Органические чипсы для после 11-го месяца 125 g
126,88zł/kg

price: 15,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-30
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
мусс гуава, папайя, манго, банан Органический фруктовый после 6-го месяца 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
мусс с семечками, арбузом, клубникой, яблоком, грушей, дыней, рисом Органический фруктовый после 6-го месяца 100 g
69,90zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5