Зернохранилища Рушецкий колбаса PODWAWELSKA

Spichlerz Rusiecki
15
Wygląda i smakuje jak konserwa turystyczna.Зернохранилища Рушецкий колбаса PODWAWELSKA
47Зернохранилища Рушецкий колбаса PODWAWELSKA
Bez mięsa oddzielanego mechanicznie
Зернохранилища Рушецкий колбаса PODWAWELSKAЗернохранилища Рушецкий колбаса PODWAWELSKA
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-18

pojemność

cena za kilogram

39,82 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901874901002

5901874901002

price: 11,15 zł

buy 4 szt. for 10.08 zł/szt
11.15 PLN 2028-08-18 NewCondition
mięso wieprzowe 80 %, woda, sól, izolat białka sojowego, przyprawy (w tym czosnek mielony 0,37 %, papryka czerwona ostra mielona 0,07 %), stabilizatory: trifosforan, substancja żelująca: karagen, gorczyca, substancja konserwująca: azotyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna915 kJ/220 kcal
Tłuszcz17 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone5,8 g
Węglowodany1,3 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik1,1 g
Białko15 g
Sól1,9 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
Bez mięsa oddzielanego mechanicznie
Features:wysoka zawartość białka, niska zawartość cukrów, 80 % mięsa, bez MOM, charakterystyczny smak
brand:Spichlerz Rusiecki
About the brand:Spichlerz Rusiecki Sztuka Polskich Kulinariów
Legally regulated product name:Konserwa wieprzowa, grubo rozdrobniona, sterylizowana.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparation and use:Podawać na zimno z dodatkiem pieczywa.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Edzia , 2020-12-14 20:24:05Wygląda i smakuje jak konserwa turystyczna.



Spichlerz Rusiecki Spichlerz Rusiecki
Дворянское блюдо Русецкое зернохранилище 280 g
39,96zł/kg

price: 11,19 zł

PLN
1
50
expiry date 2028-08-24
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Rusiecki
колбаса Краков Зернохранилища Рушецкий 280 g
40,00zł/kg

price: 11,20 zł

PLN
1
45
expiry date 2028-08-24
Szubryt Szubryt Mięsiwo bez "E" Szubryt Szubryt Mięsiwo bez "E"
280 g
41,46zł/kg

price: 11,61 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-09-21
Szubryt Szubryt Boczek mielony Szubryt Szubryt Boczek mielony
z wieprza 280 g
33,43zł/kg

price: 9,36 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-08-03
Szubryt Szubryt Kaszanka z wieprza Szubryt Szubryt Kaszanka z wieprza
450 g
18,64zł/kg

price: 8,39 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-06-02
Smak Eko Вкус Эко Smak Eko Вкус Эко
Колбасы БИО 180 g
73,00zł/kg

price: 13,14 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-06-01
Smak Eko Попробуй Эко Smak Eko Попробуй Эко
Мясо в БИО желе 180 g
73,00zł/kg

price: 13,14 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-01
Farmy Roztocza Фермы Roztocze Farmy Roztocza Фермы Roztocze
Karkówka на БИО морской соли 250 g
78,44zł/kg

price: 19,61 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
колбасой и копченым беконом в томатном соусе Rusiecki Фасоль с можжевеловой 470 g
24,74zł/kg

price: 11,63 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-12-08
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
грибами Rusiecki Bigos с мясом, колбасой и 470 g
25,00zł/kg

price: 11,75 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-01-23
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
бульоне на курино-говяжьем бульоне Rusiecki Говяжий рубец в 470 g
24,77zł/kg

price: 11,64 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-01-19
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
Rusiecki Свиная рулька 300 g
33,30zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
39
expiry date 2027-11-28
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
соусе Rusiecki Мясо в собственном 300 g
33,30zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-12-02
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
Rusiecki Английский гуляш 300 g
33,30zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-12-19
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
беконом Русское сало с мясом и 160 g
40,75zł/kg

price: 6,52 zł

PLN
1
36
expiry date 2027-11-24
REDUCED PRICE -17%
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
томатами Rusiecki Паштет из курицы с 160 g
15,56zł/kg

price: 2,49 zł

PLN
1
177
expiry date 2027-02-05
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5