наклонные пинцет

Donegal
52наклонные пинцет
наклонные пинцетнаклонные пинцет
masa netto

masa netto

1 szt.

pojemność

cena za sztukę

8,53 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907549241060

5907549241060

price: 8,53 zł

8.53 PLN NewCondition
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Donegal Donegal pędzel do golenia Donegal Donegal pędzel do golenia
    czerwony 1 szt.

    price: 7,46 zł

    PLN
    1
    3
    Gillette Gillette Blue3 Plus Gillette Gillette Blue3 Plus
    Comfort 1 szt.

    price: 15,84 zł

    PLN
    1
    13
    Polsilver Polsilver maszynki Polsilver Polsilver maszynki
    do golenia 10 szt.
    2,30zł/szt.

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    6
    Lider Lider Krem do golenia Lider Lider Krem do golenia
    expiry date
    2028-05-30
    Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia
    65 ml
    68,92zł/l

    price: 4,48 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date
    2028-07-30
    Ziaja Ziaja Yego żel do golenia Ziaja Ziaja Yego żel do golenia
    expiry date
    2028-07-30
    Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu
    80 ml
    120,13zł/l

    price: 9,61 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date
    2028-03-30
    Donegal волосы Donegal волосы
    цветов гребень 15,5 см различных 1 szt.

    price: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal расчесывать Donegal расчесывать
    см для расчесывания волос 8,8 1 szt.

    price: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal ДОНЕГОЛ Donegal ДОНЕГОЛ
    теней 6 шт. аппликаторы косметические 6 szt.
    1,48zł/szt.

    price: 8,89 zł

    PLN
    1
    4
    Donegal щетка лицо Donegal щетка лицо
    ДОНЕГОЛ 1 szt.

    price: 6,18 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal ДОНЕГОЛ Donegal ДОНЕГОЛ
    косметические точилки 1 szt.

    price: 4,69 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal Profesjonalny Donegal Donegal Profesjonalny
    grzebień 1 szt.

    price: 6,15 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal Profesjonalny Donegal Donegal Profesjonalny
    grzebień 1 szt.

    price: 6,44 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal Klamra do włosów Donegal Donegal Klamra do włosów
    1 szt.

    price: 8,60 zł

    PLN
    1
    1
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5