Regina 4-warstwowy papier toaletowy Regina UltraCare z ekstraktem z oczaru wirginijskiego – idealny dla wrażliwej skóry. Poznaj nowy, delikatny i komfortowy papier klasy premium, wzbogacony kojącym balsamem. Zapewnia wyjątkową miękkość i bezpieczeństwo. Stworzony specjalnie z myślą o osobach z wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą, idealny do codziennego użytku. Dzięki innowacyjnej technologii łączenia warstw jest trwały i wydajny – doskonały dla całej rodziny. Wybierz jakość, której zaufa Twoja skóra. Z certyfikatem FSC i opakowaniem zewnętrznym wykonanym w 60% z plastiku pochodzącego z recyklingu, Regina wspiera zaangażowanie Sofidel w dążenie do osiągnięcia zerowej emisji CO2 netto do 2050 roku.
masa netto

masa netto

9 rol.

pojemność

cena za kilogram

2,85 zł / rol.

kraj

Country of origin

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8004260003742

8004260003742

price: 25,68 zł

25.68 PLN NewCondition
4-warstwowy papier toaletowy Regina UltraCare z ekstraktem z oczaru wirginijskiego – idealny dla wrażliwej skóry. Poznaj nowy, delikatny i komfortowy papier klasy premium, wzbogacony kojącym balsamem. Zapewnia wyjątkową miękkość i bezpieczeństwo. Stworzony specjalnie z myślą o osobach z wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą, idealny do codziennego użytku. Dzięki innowacyjnej technologii łączenia warstw jest trwały i wydajny – doskonały dla całej rodziny. Wybierz jakość, której zaufa Twoja skóra. Z certyfikatem FSC i opakowaniem zewnętrznym wykonanym w 60% z plastiku pochodzącego z recyklingu, Regina wspiera zaangażowanie Sofidel w dążenie do osiągnięcia zerowej emisji CO2 netto do 2050 roku.
Features:testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej, wyjątkowo delikatny dla wrażliwej skóry, z kojącym balsamem, 4 warstwy: miękki chłonny wytrzymały
Safety warning:UWAGA - Aby uniknąć ryzyka uduszenia opakowanie przechowuj z dala od dziecka.
brand:REGINA
About the brand:Produkty marki Regina powstają z nieustannym zaangażowaniem na rzecz osób, dla których małe, codzienne gesty mają wielkie znaczenie. W świecie pełnym pośpiechu wybieramy uważność – przeciwdziałamy marnotrawstwu i dbamy o Twoje poczucie bezpieczeństwa. Regina to coś więcej niż papier; to obietnica komfortu i niezawodnego wsparcia w każdym wspólnym dniu.
Legally regulated product name:Papier toaletowy Regina Ultra Care 4 warstwy 9 rolek
Other information:
Storage:Data produkcji na opakowaniu. Termin ważności nieograniczony.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Country of origin:Poland
Producer's address:Sofidel Poland Sp. z o. o. ul. Mleczarska 31, 06-400 Ciechanów Polska
Return address:
Velvet Туалетная Velvet Туалетная
бумага Velvet Excellence Premium Comfort 9 rol.
2,35zł/ rol.

price: 21,12 zł

PLN
1
3
Regina туалетная Regina туалетная
белые 8 рулонов бумага ромашки 3- слойные 8 szt.
1,79zł/szt.

price: 14,29 zł

PLN
1
112
Velvet XXL Белый Velvet XXL Белый
туалетная бумага 4 рулона 4 szt.
1,87zł/szt.

price: 7,48 zł

PLN
1
3
Regina алоэ вера Regina алоэ вера
туалетная бумага 8 szt.
1,79zł/szt.

price: 14,28 zł

PLN
1
56
Velvet смачивается Velvet смачивается
алоэ вера туалетная бумага ромашки и 48 szt.

price: 6,69 zł

PLN
1
14
Velvet мягко белый Velvet мягко белый
туалетная бумага 8 rol.
1,69zł/ rol.

price: 13,50 zł

PLN
1
35
Velvet Velvet Naturalnie Velvet Velvet Naturalnie
pielęgnujący 8 rol.
1,69zł/ rol.

price: 13,50 zł

PLN
1
15
Velvet Velvet Junior Nawilżany Velvet Velvet Junior Nawilżany
papier 200 g
32,60zł/kg

price: 6,52 zł

PLN
1
64
Regina Регина длинная Regina Регина длинная
полотенце 2 слоя 2 рулона Полотенце универсальное 2 rol.
5,16zł/ rol.

price: 10,31 zł

PLN
1
5
Regina Регина Delicatis Regina Регина Delicatis
слоя 120 салфеток Косметические салфетки 4 96 szt.

price: 10,44 zł

PLN
1
11
Regina Регина Regina Регина
увлажненная с пантенолом. Туалетная бумага 42 szt.

price: 6,50 zł

PLN
1
9
Regina Регина Regina Регина
бумага с экстрактом гамамелиса и пантенолом. Увлажняющая туалетная 42 szt.

price: 6,50 zł

PLN
1
10
Regina Регина Regina Регина
увлажняющая с экстрактом ромашки и алоэ. Туалетная бумага 42 szt.

price: 6,50 zł

PLN
1
4
Regina Салфетки Regina Regina Салфетки Regina
Soft Bamboo Cosmetic 96 szt.

price: 10,42 zł

PLN
1
8
Regina Regina Absorb Ręcznik Regina Regina Absorb Ręcznik
uniwersalny 2 rol.
5,88zł/ rol.

price: 11,76 zł

PLN
1
3
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5