десертные яблоки и персики солнечной, после 4-го месяца, po 4. miesiącu

BoboVita 100% owoców z kontrolowanych upraw - bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku* oraz bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - nie zawiera: soi, mleka, jaj - skład odpowiedni do wieku dziecka - składniki z upraw przeznaczonych dla najmłodszych - każda partia owoców przechodzi nawet ponad 600 testów jakości i bezpieczeństwa *zgodnie z przepisami prawa Ten produkt jest przeznaczony do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka. Produkt dla niemowląt i małych dzieci.
десертные яблоки и персики солнечнойдесертные яблоки и персики солнечной
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-20

pojemność

cena za kilogram

42,72 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8591119253842

8591119253842

price: 5,34 zł

5.34 PLN 2027-05-20 NewCondition
jabłka 70%, brzoskwinie 30%, witamina C
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna 213/51 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym:0,1 g
- kwasy nasycone 0 g
Węglowodany, w tym:11 g
- cukry 8,7 g
Błonnik 1,7 g
Białko 0,5 g
Sól 0,01 g
Witamina C 9,8 mg (39%)**
** % zalecanego dziennego spożycia
Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnej zawartości sodu.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Jaja : Nie zawiera
Mleko : Nie zawiera
Soja : Nie zawiera
100% owoców z kontrolowanych upraw - bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku* oraz bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - nie zawiera: soi, mleka, jaj - skład odpowiedni do wieku dziecka - składniki z upraw przeznaczonych dla najmłodszych - każda partia owoców przechodzi nawet ponad 600 testów jakości i bezpieczeństwa *zgodnie z przepisami prawa Ten produkt jest przeznaczony do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka. Produkt dla niemowląt i małych dzieci.
brand:BoboVita
About the brand:Bobovita. Jakość, której możesz zaufać na 100%!
Legally regulated product name:Przecier dla niemowląt: Brzoskwinie i jabłka. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany.
Storage:Przechowywanie i przygotowanie: Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki, używając plastikowej łyżeczki. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin. Nie przechowuj i nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Return address:Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
BoboVita десертные BoboVita десертные
яблоки с сладкие морковь после 4-го месяца 125 g
42,72zł/kg

price: 5,34 zł

PLN
1
20
expiry date 2028-04-14
BoboVita Впервые BoboVita Впервые
+ вит . чайная ложка только яблоко после 4-го месяца 125 g
38,56zł/kg

price: 4,82 zł

PLN
1
34
expiry date 2027-03-10
BoboVita десертные BoboVita десертные
яблоки с нежной банана после 4-го месяца 125 g
42,72zł/kg

price: 5,34 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-25
BoboVita десертные BoboVita десертные
яблоки и спелые ягоды после 4-го месяца 125 g
15,92zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-22
BoboVita фрукты Бананы BoboVita фрукты Бананы
с лесными ягодами после 5-го месяца 125 g
42,72zł/kg

price: 5,34 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-01-26
BoboVita Сушат Впервые BoboVita Сушат Впервые
чайная ложка сливы после 4-го месяца 125 g
42,72zł/kg

price: 5,34 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-07-31
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Хипп Сливы с Hipp Хипп Сливы с
яблоками БИО после 4-го месяца 125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
34
expiry date 2027-07-31
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Хипп Яблоки с Hipp Хипп Яблоки с
абрикосами БИО после 4-го месяца 125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
43
expiry date 2027-11-30
BoboVita Морковный BoboVita Морковный
ужин BoboVita после 4-го месяца 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-08-13
BoboVita BoboVita Mus owocowy BoboVita BoboVita Mus owocowy
w tubce после 4-го месяца 80 g
47,38zł/kg

price: 3,79 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-07
BoboVita молочно- BoboVita молочно-
модифицированным молока с фруктовым вкусом рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-11-12
BoboVita молочно- BoboVita молочно-
модифицированным молока с бананами рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
15
expiry date 2028-01-02
BoboVita молочно- BoboVita молочно-
модифицированным молока с малиной рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-01-20
BoboVita рисовая каша BoboVita рисовая каша
с малиной после 6-го месяца 180 g
46,83zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-10-09
BoboVita Суп домашний BoboVita Суп домашний
куриный бульон с рисом после 6-го месяца 190 g
42,05zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-06
BoboVita Obiadek овощи с BoboVita Obiadek овощи с
ароматической индейки после 5-го месяца 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5