- Tomate сок свежих помидоров

Pudliszki
44- Tomate сок свежих помидоров
Sok pomidorowy "Pudliszki" przygotowany jest wyłącznie ze świeżych, wyselekcjonowanych pomidorów. Dojrzałe, pełne aromatu pomidory są przetwarzane tuż po zebraniu, aby zachować ich naturalny, prawdziwie pomidorowy smak i najcenniejsze wartości.
- Tomate сок свежих помидоров- Tomate сок свежих помидоров
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

expiry date:

2027-09-22

pojemność

cena za litr

13,70 zł / l

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783002121

5900783002121

price: 4,11 zł

4.11 PLN 2027-09-22 NewCondition
świeże pomidory 99 %, sól, woda
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
Wartość energetyczna94 kJ / 22 kcal
Tłuszcz< 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone< 0,1 g
Węglowodany4,0 g
w tym cukry3,1 g
Błonnik0,7 g
Białko1,0 g
Sól0,70 g

Sok pomidorowy "Pudliszki" przygotowany jest wyłącznie ze świeżych, wyselekcjonowanych pomidorów. Dojrzałe, pełne aromatu pomidory są przetwarzane tuż po zebraniu, aby zachować ich naturalny, prawdziwie pomidorowy smak i najcenniejsze wartości.
brand:Pudliszki
Legally regulated product name:Sok pomidorowy ze świeżych pomidorów. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na zakrętce. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 24 godzin.
Type of packaging:Bottle
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Fortuna Tomate сок Fortuna Tomate сок
    expiry date 2027-04-30
    Fortuna томатный сок Fortuna томатный сок
    из свежих помидоров 300 ml
    9,97zł/l

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-08-30
    Fortuna 100% томатный Fortuna 100% томатный
    сок итальянские травы 300 ml
    10,63zł/l

    price: 3,19 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date
    2027-05-30
    Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
    сок NFC BIO Безглютеновый томатный 300 ml
    27,43zł/l

    price: 8,23 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-09-19
    Dawtona Доутона Dawtona Доутона
    Острый томатный сок 300 ml
    9,43zł/l

    price: 2,83 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-11-11
    Pudliszki Pudliszki
    консервированная кукуруза 400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    Pudliszki Мягкий Pudliszki Мягкий
    консервантов кетчуп Pudliszki Без 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-06-20
    Pudliszki Кетчуп Pudliszki Pudliszki Кетчуп Pudliszki
    острый без консервантов 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-20
    REDUCED PRICE -25%
    Pudliszki белая фасоль Pudliszki белая фасоль
    400 g
    11,80zł/kg

    price: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2027-01-31
    Pudliszki красная Pudliszki красная
    фасоль 400 g
    15,70zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-26
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    price: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    price: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-06-18
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5