витамин тоник каждый тип зрелой кожи

Ziaja każdy rodzaj cery dojrzałej witaminowa receptura • Łagodnie oczyszcza naskórek. • Doskonale nawilża i tonizuje. • Zapewnia świeżość i gładkość skóry. • Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. NIE ZAWIERA ALKOHOLU
витамин тоник каждый тип зрелой коживитамин тоник каждый тип зрелой кожи
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2028-12-31

pojemność

cena za litr

49,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003984

5901887003984

price: 9,84 zł

9.84 PLN 2028-12-31 NewCondition
Aqua (Water), Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Panthenol, Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Ethyl Linolenate, Tocopheryl Acetate, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Terpineol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Linalyl Acetate, Citric Acid.
każdy rodzaj cery dojrzałej witaminowa receptura • Łagodnie oczyszcza naskórek. • Doskonale nawilża i tonizuje. • Zapewnia świeżość i gładkość skóry. • Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. NIE ZAWIERA ALKOHOLU
Bella ватные палочки Bella ватные палочки
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Молочко с Ziaja Молочко с
макияжа с нормальной, сухой кожи календулой Ziaja для снятия 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Bocoton Наушники Bocoton Bocoton Наушники Bocoton
BIO & FAIRTRADE 200 szt.

price: 7,87 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
micelarny 200 ml
63,00zł/l

price: 12,60 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-09-30
Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
anti-age 200 ml
73,60zł/l

price: 14,72 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-30
Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
do twarzy 200 ml
58,20zł/l

price: 11,64 zł

PLN
1
10
expiry date
2029-01-31
Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
200 ml
63,00zł/l

price: 12,60 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-08-30
Ziaja интима Ziaja интима
персик интимной гигиены для мытья 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Молочная козье Ziaja Молочная козье
для душа молоко компресс , Крем-мыло 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja какао-масло, Ziaja какао-масло,
Крем-мыло для душа 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Оливковый гель Ziaja Оливковый гель
кондиционер для кожи для душа Ziaja, натуральный 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja сливочный Ziaja сливочный
гигиены с молочной кислотой защитной жидкость для интимной 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Ziaja Ziaja двухфазная Ziaja Ziaja двухфазная
снятия макияжа с глаз де-макияж, средство для 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja какао-масло, Ziaja какао-масло,
нормальной кожи, сухость улучшает тонус кожи , крем 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5