Молочко с календулой Ziaja для снятия макияжа с нормальной, сухой кожи

Ziaja nagietkowa receptura wyciąg z kwiatów nagietka prowitamina B5 witamina E - Delikatnie oczyszcza oraz skutecznie usuwa makijaż - Aktywnie nawilża i zmiękcza naskórek. - Zapewnia świeżość i gładkość skóry. - Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Молочко с календулой Ziaja для снятия макияжа с нормальной, сухой кожиМолочко с календулой Ziaja для снятия макияжа с нормальной, сухой кожи
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2028-12-31

pojemność

cena za litr

61,40 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887001812

5901887001812

price: 12,28 zł

buy 12 szt. for 12.10 zł/szt
12.28 PLN 2028-12-31 NewCondition
Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Propylene Glycol, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Calendula Officinalis Flower Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Citric Acid
nagietkowa receptura wyciąg z kwiatów nagietka prowitamina B5 witamina E - Delikatnie oczyszcza oraz skutecznie usuwa makijaż - Aktywnie nawilża i zmiękcza naskórek. - Zapewnia świeżość i gładkość skóry. - Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Features:demakijaż, oczyszczanie, cera sucha, normalna
brand:Ziaja
Storage:Najlepiej zużyć przed końcem: data ważności i seria na opakowaniu.
Preparation and use:Sposób użycia Preparat nanieść na skórę przy użyciu płatków kosmetycznych. Delikatnie wykonać oczyszczanie twarzy i demakijaż oczu.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
Bella ватные палочки Bella ватные палочки
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Ziaja витамин тоник Ziaja витамин тоник
каждый тип зрелой кожи 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Bocoton Наушники Bocoton Bocoton Наушники Bocoton
BIO & FAIRTRADE 200 szt.

price: 7,87 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
micelarny 200 ml
63,00zł/l

price: 12,60 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-09-30
Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
anti-age 200 ml
73,60zł/l

price: 14,72 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-30
Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
do twarzy 200 ml
58,20zł/l

price: 11,64 zł

PLN
1
10
expiry date
2029-01-31
Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
200 ml
63,00zł/l

price: 12,60 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-08-30
Ziaja Ziaja двухфазная Ziaja Ziaja двухфазная
снятия макияжа с глаз де-макияж, средство для 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Ziaja какао-масло, Ziaja какао-масло,
нормальной кожи, сухость улучшает тонус кожи , крем 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Ziaja Ziaja GdanSkin Ziaja Ziaja GdanSkin
rozświetlający 300 ml
50,73zł/l

price: 15,22 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja интима Ziaja интима
персик интимной гигиены для мытья 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Молочная козье Ziaja Молочная козье
для душа молоко компресс , Крем-мыло 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja какао-масло, Ziaja какао-масло,
Крем-мыло для душа 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Оливковый гель Ziaja Оливковый гель
кондиционер для кожи для душа Ziaja, натуральный 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5