Ziaja двухфазная де-макияж, средство для снятия макияжа с глаз

Ziaja
51Ziaja двухфазная де-макияж, средство для снятия макияжа с глаз
Odpowiedni do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Nadaje się również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Zapobiega wysuszaniu skóry okolic oczu.
Ziaja двухфазная де-макияж, средство для снятия макияжа с глазZiaja двухфазная де-макияж, средство для снятия макияжа с глаз
pojemność netto

pojemność netto

120 ml

data przydatności

expiry date:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

81,50 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887007715

5901887007715

price: 9,78 zł

buy 12 szt. for 9.63 zł/szt
9.78 PLN 2029-02-28 NewCondition
Aqua (Water), Isohexadecane, Hexyl Laurate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, CI 42090 (FD&C Blue No. 1).
Odpowiedni do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Nadaje się również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Zapobiega wysuszaniu skóry okolic oczu.
brand:Ziaja
Preparation and use:Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Producer's address:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Return address:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Молочко с Ziaja Молочко с
    макияжа с нормальной, сухой кожи календулой Ziaja для снятия 200 ml
    61,40zł/l

    price: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-12-31
    Bella ватные палочки Bella ватные палочки
    200 szt.

    price: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Nivea крем Nivea крем
    Bella Bella
    50 szt.

    price: 7,29 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2030-05-30
    Bella ватные палочки Bella ватные палочки
    100sztuk 100 szt.

    price: 2,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2030-11-30
    Ziaja витамин тоник Ziaja витамин тоник
    каждый тип зрелой кожи 200 ml
    49,20zł/l

    price: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    price: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja
    50 ml
    162,80zł/l

    price: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2028-08-30
    Ziaja интима Ziaja интима
    персик интимной гигиены для мытья 500.00 ml
    22,48zł/l

    price: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-04-30
    Ziaja Молочная козье Ziaja Молочная козье
    для душа молоко компресс , Крем-мыло 500 ml
    21,68zł/l

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2029-02-28
    Ziaja какао-масло, Ziaja какао-масло,
    Крем-мыло для душа 500 ml
    21,68zł/l

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-02-28
    Ziaja Оливковый гель Ziaja Оливковый гель
    кондиционер для кожи для душа Ziaja, натуральный 500 ml
    21,68zł/l

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2029-02-28
    Ziaja сливочный Ziaja сливочный
    гигиены с молочной кислотой защитной жидкость для интимной 200 ml
    41,40zł/l

    price: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2028-07-30
    Ziaja какао-масло, Ziaja какао-масло,
    нормальной кожи, сухость улучшает тонус кожи , крем 50 ml
    145,60zł/l

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-30
    Ziaja Ziajka крем для Ziaja Ziajka крем для
    подростков от 1 дня возрасте ухода для детей и от рождения 50 ml
    143,80zł/l

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2029-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5