Ziaja od 6 miesiąca życia Delikatny, rumiankowy szampon dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca życia. DZIAŁANIE • Łagodnie myje i doskonale pielęgnuje włosy. • Skutecznie nawilża oraz zapobiega ich wysuszaniu. • Nadaje włosom naturalną puszystość i miękkość. • Wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów. Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
pojemność netto

pojemność netto

270 ml

data przydatności

expiry date:

2028-09-30

pojemność

cena za litr

40,22 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887026532

5901887026532

price: 10,86 zł

10.86 PLN 2028-09-30 NewCondition
Ziaja Ziaja szampon dla dzieci Ziaja Ziaja szampon dla dzieci
270 ml
41,04zł/l

price: 11,08 zł

PLN
1
11
expiry date
2029-02-28
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid.
od 6 miesiąca życia Delikatny, rumiankowy szampon dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca życia. DZIAŁANIE • Łagodnie myje i doskonale pielęgnuje włosy. • Skutecznie nawilża oraz zapobiega ich wysuszaniu. • Nadaje włosom naturalną puszystość i miękkość. • Wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów. Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
Donegal волосы Donegal волосы
цветов гребень 15,5 см различных 1 szt.

price: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal расчесывать Donegal расчесывать
см для расчесывания волос 8,8 1 szt.

price: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella тональный крем Wella тональный крем
сыворотку provitaminą b5 9/ 0 освещенные светлые , постоянно окраски 1 szt.

price: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambino Бэмби шампунь Bambino Бэмби шампунь
для детей после 11-го месяца 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Wella сгибать очень Wella сгибать очень
волос 250мл больший объем много фиксирующий лак для 250 ml
50,24zł/l

price: 12,56 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex Wella Wella Wellaflex
прочно Лак для волос 250 мл Блестящий цвет фиксатор 250 ml
51,96zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex блеск Wella Wella Wellaflex блеск
Лак для волос 250 мл и прочность Макс фиксатор 250 ml
51,96zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
3
Ziaja интима Ziaja интима
персик интимной гигиены для мытья 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Молочная козье Ziaja Молочная козье
для душа молоко компресс , Крем-мыло 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja какао-масло, Ziaja какао-масло,
Крем-мыло для душа 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Оливковый гель Ziaja Оливковый гель
кондиционер для кожи для душа Ziaja, натуральный 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja витамин тоник Ziaja витамин тоник
каждый тип зрелой кожи 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Молочко с Ziaja Молочко с
макияжа с нормальной, сухой кожи календулой Ziaja для снятия 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja сливочный Ziaja сливочный
гигиены с молочной кислотой защитной жидкость для интимной 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5