Nawet świetnie urządzone mieszkanie nie robi dobrego wrażenia, jeśli nie dba się o czystość. Cif oferuje produkty, które pozwalają lepiej i łatwiej troszczyć się o wszelkie powierzchnie w domu i dłużej cieszyć się pięknem mieszkania. Dom z Cifem jest zupełnie innym miejscem niż dom bez Cifa - jest ładny, zadbany, nowoczesny, emanuje czystością i ciepłem. Mleczko cif możesz kupić w naszym sklepie internetowym, a my dostarczymy je pod wybrany adres nawet już jutro. Kup przez internet oszczędzając czas i pieniądze.

 
8720182870070 8720182870070 Cif
Cif Cif Uniwersalny Spray Cif Cif Uniwersalny Spray
Odkamieniacz 500 ml
23,18zł/l

price: 11,59 zł

PLN
1
12
 
8720182782373 8720182782373 Cif
Cif CIF Cleanboost Uniwersalny Cif CIF Cleanboost Uniwersalny
spray 500 ml
23,50zł/l

price: 11,75 zł

PLN
1
1
Cif CIF Cleanboost Uniwersalny
5 5
5 1 Cif CIF Cleanboost Uniwersalny
 
8710447415986 8710447415986 Cif
Cif Cif Max Power Ocean Wave Cif Cif Max Power Ocean Wave
Молочко с отбеливателем 1.001 kg
13,16zł/kg

price: 13,17 zł

PLN
1
34
Cif Cif Max Power Ocean Wave
5 5
5 1 Cif Cif Max Power Ocean Wave
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5