сливочный жидкость для интимной гигиены с молочной кислотой защитной

Ziaja codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. • Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. • Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. • Zmniejsza uczucie dyskomfortu. • Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.
сливочный жидкость для интимной гигиены с молочной кислотой защитнойсливочный жидкость для интимной гигиены с молочной кислотой защитной
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

41,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887018698

5901887018698

price: 8,28 zł

8.28 PLN 2028-07-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lactic Acid, Panthenol, Allantoin, Glycol Distearate, Laureth-4, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal.
codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. • Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. • Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. • Zmniejsza uczucie dyskomfortu. • Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.
Ziaja Ziaja płyn do higieny Ziaja Ziaja płyn do higieny
intymnej 200 ml
41,50zł/l

price: 8,30 zł

PLN
1
12
expiry date
2029-02-28
Ziaja интима Ziaja интима
персик интимной гигиены для мытья 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Naturella классические Naturella классические
гигиенические салфетки с сливочным лосьон с ромашкой Maxi ароматы ночь экономики 16 szt.

price: 10,71 zł

PLN
1
3
Always классические Always классические
ночные гигиенические салфетки 8 8 szt.

price: 6,32 zł

PLN
1
6
Organyc Organyc Organyc Organyc
гигиены с ромашкой естественно интимное мыть 250 ml
143,96zł/l

price: 35,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-03-30
Ziaja Ziaja крем Ziaja Ziaja крем
гигиены защитной молочной кислоты жидкость для интимной 500 ml
27,78zł/l

price: 13,89 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-07-30
Ziaja Ziaja крем Ziaja Ziaja крем
гигиены лактобионовых кислот восстанавливающей успокаивающих жидкость для интимной 500 ml
27,56zł/l

price: 13,78 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-08-30
Bocoton Bocoton BIO Bocoton Bocoton BIO
гигиены салфетки для интимной 20 szt.

price: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja Молочная козье Ziaja Молочная козье
для душа молоко компресс , Крем-мыло 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja какао-масло, Ziaja какао-масло,
Крем-мыло для душа 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Оливковый гель Ziaja Оливковый гель
кондиционер для кожи для душа Ziaja, натуральный 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja витамин тоник Ziaja витамин тоник
каждый тип зрелой кожи 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Молочко с Ziaja Молочко с
макияжа с нормальной, сухой кожи календулой Ziaja для снятия 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja двухфазная Ziaja Ziaja двухфазная
снятия макияжа с глаз де-макияж, средство для 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5