сухари деликатесы дополнительная

Mamut
55
Sucharki dobre warto kupićсухари деликатесы дополнительная
55сухари деликатесы дополнительная
сухари деликатесы дополнительнаясухари деликатесы дополнительная
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-10

pojemność

cena za kilogram

38,04 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900697017662

5900697017662

price: 8,75 zł

buy 10 szt. for 8.62 zł/szt
8.75 PLN 2027-02-10 NewCondition
mąka pszenna, cukier, drożdże, olej rzepakowy, serwatka w proszku (z mleka), sól, emulgatory: lecytyny (zawierają pszenicę)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza Na 100 g
Wartość energetyczna1655 kJ/ 391 kcal
Tłuszcz3,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany76 g
w tym cukry14 g
Błonnik2,5 g
Białko12 g
Sól1,0 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
bez oleju palmowego, Produkt polski, Poznaj Dobrą Żywność
brand:Mamut
About the brand:Spróbuj również Mamut Sucharki bez dodatku cukrów
Legally regulated product name:Tosty typu grzanka - Sucharki Extra Delikatesowe.
Storage:Przechowywać w opakowaniu zamkniętym, w suchym i zaciemnionym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-09 11:04:51Sucharki dobre warto kupić



Mamut не содержащие Mamut не содержащие
сахара сухари 225 g
38,98zł/kg

price: 8,77 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-02-11
Maretti Брускетте Maretti Брускетте
сливки Маретти, хлебцы, грибы и 70 g
57,00zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-25
Maretti Хлебные чипсы Maretti Хлебные чипсы
оливками и орегано Bruschette Maretti с помидорами, 70 g
57,00zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-03-02
Maretti Брускетте Maretti Брускетте
Маретти чесночные хлебцы 70 g
59,29zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-27
San Сан - Bieszczadzkie San Сан - Bieszczadzkie
крекеры 90 г 90 g
33,22zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
21
expiry date 2028-11-12
Maretti Брускетта Maretti Maretti Брускетта Maretti
твердый хлеб пиццы 70 g
57,00zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-07-23
Maretti Брускетта Maretti Maretti Брускетта Maretti
пепперони твердый хлеб салями 70 g
57,00zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-04-23
Maretti овощи микс Maretti овощи микс
Maretti твердый хлеб брускетта 70 g
53,71zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-08
Mamut мамонта Mamut мамонта
Вроцлав панировочные сухари 450 g
10,00zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-01-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5