Виктории - бармен кокосовый сироп

Victorias
Виктории - бармен кокосовый сиропВиктории - бармен кокосовый сироп
pojemność netto

pojemność netto

490 ml

data przydatności

expiry date:

2027-04-03

pojemność

cena za litr

33,73 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900200000150

5900200000150

price: 16,53 zł

16.53 PLN 2027-04-03 NewCondition
A - syrop glukozowo-fruktozowy i/lub B-cukier, woda, aromat, stabilizatory — guma arabska i estry glicerolu i żywicy roślinnej, Litera A i/lub B umieszczona przy numerze partii wskazuje na użyty do produkcji składnik
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
wartość energetyczna1460 kJ/ 344 kcal
węglowodany85 g
w tym cukry84 g
Zawiera znikome ilości tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), białka i soli.

do koktajli, do moktajli
brand:Victoria's
Legally regulated product name:Syrop ?barmański? o smaku kokosowym.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na górze butelki wraz z numerem partii. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Po otwarciu spożyć w ciągu 30 dni.
Preparation and use:Spożywać po rozcieńczeniu z wodą (lub innym płynem) w proporcji 1:10.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:
Return address:
Victorias Виктории Victorias Виктории
- бармен Блю Кюрасао сироп 490 ml
37,57zł/l

price: 18,41 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-02
Victorias Виктории Victorias Виктории
- сироп Гренадин бармен 490 ml
38,20zł/l

price: 18,72 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-29
Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
фруктовый сироп аронии 420 ml
20,40zł/l

price: 8,57 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Herbapol фрукты Herbapol фрукты
цветков липы малиновый сироп кладовая с 420 ml
19,81zł/l

price: 8,32 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-30
Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
смородины фруктовый сироп черной 420 ml
19,83zł/l

price: 8,33 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Herbapol Фрукты Herbapol Фрукты
кладовая вишневый сироп 420 ml
20,02zł/l

price: 8,41 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-06-30
Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
фрукты клубничный сироп 420 ml
20,19zł/l

price: 8,48 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-07-30
Herbapol фрукты Herbapol фрукты
малиновый сироп кладовая 420 ml
19,83zł/l

price: 8,33 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5