Products

5908234462012 5908234462012 Ksylitol
Ksylitol Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

price: 31,44 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-17
5908234462005 5908234462005 Santini
Santini XYLITOL C CRYSTAL 1 кг Santini XYLITOL C CRYSTAL 1 кг
- Сантини ( ФИНЛЯНДИЯ ) 1 kg

price: 57,66 zł

PLN
1
1
Santini XYLITOL C CRYSTAL 1 кг
5 5
5 1 Santini XYLITOL C CRYSTAL 1 кг
expiry date 2028-07-15
5908234462111 5908234462111 Santini
Santini порошок Santini Santini порошок Santini
Ксилит 350 g
71,40zł/kg

price: 24,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-07-15
5908234462036 5908234462036 Ksylitol
Ksylitol Сантини Ksylitol Сантини
ксилит в пакетиках 40х5 г 200 g
101,15zł/kg

price: 20,23 zł

PLN
1
2
Ksylitol Сантини
5 5
5 1 Ksylitol Сантини
expiry date 2028-07-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5